Andries ontmoet Marco Pastors
zaterdag 14 oktober 2006 om 19:03
Het televisieprogramma 'Andries' staat de komende weken in het teken van de Tweede-Kamerverkiezingen op 22 november. Andries ontmoet verschillende lijsttrekkers en gaat op zoek naar de mens achter de politicus. In de eerste aflevering ontmoet Andries de oprichter van de nieuwe partij EénNL, Marco Pastors. Ze halen jeugdherinneringen op langs de Waal en bij Pastors' moeder, trappen een balletje in het Feijenoord stadion De Kuip en gaan op zoek naar verloederde buurten van Rotterdam waar Pastors als wethouder de vernieuwing inluidde.
Het televisieprogramma 'Andries' staat de komende weken in het teken van de Tweede-Kamerverkiezingen op 22 november. Andries ontmoet verschillende lijsttrekkers en gaat op zoek naar de mens achter de politicus.
In de eerste aflevering ontmoet Andries de oprichter van de nieuwe partij EénNL, Marco Pastors. Ze halen jeugdherinneringen op langs de Waal en bij Pastors' moeder, trappen een balletje in het Feijenoord stadion De Kuip en gaan op zoek naar verloederde buurten van Rotterdam waar Pastors als wethouder de vernieuwing inluidde.
N.B.
De video van deze aflevering is niet online beschikbaar.


Reacties
LO, 30 oktober 2006 11:57 uur
Doen jullie even allemaal normaal en niet zo opgefokt a.u.b. Het is altijd nog goed gekomen.
Jelger, 29 oktober 2006 22:55 uur
Ik geloof er niets van dat die uitzending online komt. "We HOPEN de stream alsnog BINNENKORT online te plaatsen," is de reactie, dat laat mij teveel speling doorschemeren.
Jessica, 29 oktober 2006 17:30 uur
Heb de aflevering met Marco gemist. Kan ik het online beijken?
pietje, 28 oktober 2006 00:33 uur
Het ergste is nog dat de eo niet eens uitleest wat hier staat anders hadden ze wel gereageerd. Ik denk dat we het maar moeten hebben over iets dat niet door de beugel kan. Moet je eens kijken hoe snel ze zullen reageren.
Jelger, 27 oktober 2006 15:54 uur
Binnenkort na de verkiezingen waarschijnlijk. ;)
webredactie eo.nl, 26 oktober 2006 10:09 uur
Helaas is er iets misgegaan met de streaming van deze aflevering. Het heeft dus niets te maken met Marco Pastors!! We hopen de stream binnenkort alsnog online te plaatsen.
Stekelenburg, 25 oktober 2006 16:55 uur
Ik heb ook 3 dagen geleden een mail gestuurd met de vraag hoe ik op een of andere manier het programma opnieuw kan bekijken. Ik krijg gewoon geen reactie.
Ik neem trouwens aan dat ze van de eo dit allemaal niet lezen of niet serieus nemen.
Andries, 24 oktober 2006 12:06 uur
Linkse propaganda is gratis en iets anders wordt niet geplaatst?
Petra Stremmelaar, 23 oktober 2006 15:26 uur
Waarom is de aflevering met Marco Pastors niet online te bekijken (zoals de andere???) en moet ik ervoor betalen?
Wil de EO meeliften op het succes van rechts en er zo een centje aan meeverdienen.
Doe niet zo kinderachtig en zet de aflevring online!
Jelger, 23 oktober 2006 13:12 uur
Wat een onzin zeg! Alle programma's zijn te zien, behalve die met Pastors. Die kan je toch gewoon hier neerzetten, EO? Kom op zeg, doe eens wat!