Geen Weg Terug

Outdoor avontuur in ongerept Zweden

dinsdag 19 juni 2007 om 21:13

In deze aflevering van 'Geen weg terug' volgen we Bert en Ciska Knuivers. Zij verruilen Noord-Holland voor het uitgestrekte Zweden. Op een klein eilandje in een ongerept merengebied staat hun outdoorcentrum Alcatraz. Zweden biedt hen alles wat zij zoeken: een prachtige natuur, zelfstandigheid en veel toeristen. Kamperen, kanoën, lekker eten en drinken: het kan allemaal op het eiland. De mooie zomer betekent dan ook topdrukte voor de kersverse ondernemers. Bert en Ciska zijn goed voorbereid begonnen aan hun avontuur, maar al snel blijkt dat er meer bij komt kijken dan ze hadden voorzien. Bovendien heeft het achterlaten van hun twee dochters in Nederland een diepere impact op het echtpaar dan ze konden vermoeden. Ze zien dan ook reikhalzend uit naar hun komst.

In deze aflevering van 'Geen weg terug' volgen we Bert en Ciska Knuivers. Zij verruilen Noord-Holland voor het uitgestrekte Zweden. Op een klein eilandje in een ongerept merengebied staat hun outdoorcentrum Alcatraz.

Zweden biedt hen alles wat zij zoeken: een prachtige natuur, zelfstandigheid en veel toeristen. Kamperen, kanoën, lekker eten en drinken: het kan allemaal op het eiland. De mooie zomer betekent dan ook topdrukte voor de kersverse ondernemers.

Bert en Ciska zijn goed voorbereid begonnen aan hun avontuur, maar al snel blijkt dat er meer bij komt kijken dan ze hadden voorzien. Bovendien heeft het achterlaten van hun twee dochters in Nederland een diepere impact op het echtpaar dan ze konden vermoeden. Ze zien dan ook reikhalzend uit naar hun komst.

video

reacties 48 reacties

Reacties 

Irma, 28 juni 2007 21:49 uur

Jorieke!!Hoe kun je nu zo dom reageren. Denk jij nu werkelijk dat je na een uitzending van een uur,waar van alles aan geknipt is te weten hoe Bert en ciska het met hun dochters geregeld hebben?En dan(waar zit je hart).Als je goed had gekeken dan had je gezien dat ciska een héél groot hart heeft. Ik wens jullie alle goeds toe.
Maak er wat moois van Bert en Ciska!

Jorieke, 28 juni 2007 19:43 uur

Ik vind het wel erg dat je je dochters zo achterlaat.. Geef ze dan igg geld om op zich zelf te laten wonen als ze dan toch 18 zijn.. Waar zit je hart?

Bill van Mer, 25 juni 2007 21:24 uur

Een groot compliment voor jullie dat je met je prive zo op tv durft. Daarmee hebben jullie bovendien de 1e winst behaald. Nu goed na denken over het vervolg op Alca (een shop met T-shirts?) en de zaakjes goed organiseren en polijsten. Jullie zijn het bewijs dat je op je 49e best kunt veranderen van (een stressvolle en ondergewaardeerde) overheidsbaan.
De energie die jullie nu verslinden zal je niet slopen maar juist verfrissen. Dat geeft kracht en is gezond. Veel succes!! (en als het even tegen zit bedenk, Schiphol is maar 2 uur vliegen)

Marjorie de Jong, 25 juni 2007 14:07 uur

Hoi Bert en Ciska,
Heb ik de hele maand april in de tvgids gezocht wanneer het uitgezonden zou worden en nu zat ik in Griekenland! Gelukkig wordt de uitzending op 9/7 nogmaals herhaald en heb ik de video al geprogrammeerd !!!
Groetjes Marjorie

Jaap Dijkstra, 25 juni 2007 12:27 uur

Hallo EO,

Om een persoon als Tommy zo publiekelijk onderuit te halen geeft geen pas.
Is dit nou de manier om een programma op te leuken?
Laat de mensen zelf hun verhaal vertellen en laat dat commentaar achterwege.

Bert en Ciska, 24 juni 2007 20:12 uur

Hallo allemaal !
Als eerste willen wij jullie allemaal hartelijk bedanken voor de moeite om een berichtje te sturen. Of dit nu positieve of negatieve kritiek was geeft niet.. een ieder heeft zijn of haar eigen mening. Wij hebben bekendheid gekregen en men spreekt over ons...

Het gaat heel goed met ons, spreken inmiddels redelijk Zweeds en de zaak draait goed. Natuurlijk missen wij onze dochters en zij missen ons, maar zij komen vaak over en wij komen elk jaar 1 maand naar Nederland, dus we zien elkaar geregeld.

Nogmaals bedankt voor de reacties en wie weet ooit:
~Tot Alcatraz !~

Bert en Ciska Knuivers
www.alcatraz-se.com

Marjan Hendriks, 24 juni 2007 18:30 uur

Hallo Bert en Ciska,

Wij, Richard en Marjan, lopen al jaren met plannen om NL te verlaten. We voelen ons erg aangetrokken tot Scandinavië en Canada. Na jullie uitzending en onze regelmatige bezoeken aan Scandinavië en Canada weten we nu zeken dat we willen emigreren naar Zweden. We zijn op en top outdoormensen en zouden graag met jullie in gesprek komen over hoe e.e.a. te realisern. Willen jullie ajb ons jullie e-mailadres en telefoonnummer geven, zodat we met elkaar in contact kunnen komen. Alvast heel hartelijk bedankt.
Met de vriendelijke groeten van Richard en Marjan...en de hoop julie snel te spreken, zodat ook wij onze droom waar kunnen maken.

rini buscher, 24 juni 2007 18:21 uur

hoi Fam. Knuivers,
toen ik het programma over jullie zag werd ik haast jaloers.
wat een schitterende omgeving, wij mijn man en ik houden erg van de natuur en wildspotten, dus julllie gaan ons vast eens zien in Zweden.
De omgeving daar is voor ons als een droom die uitkomt.
Ciska sterkte met het verdriet dat je je dochters moet missen, ik denk aan je!!!!!!!!

Veebe van Huut, 24 juni 2007 14:26 uur

Hallo Bert en Ciska, ik heb jullie uitzending gezien, kan ik jullie adres in Zweden krijgen en een brochure zodat ook wij eens een vakantie bij jullie door kunnen brengen, vast bedankt groetjes Veebe.
Mijn emailadres is veebe55@yahoo.com

Hans uit Eindhoven, 24 juni 2007 13:43 uur

Bert en Ciska; ik heb genoten van jullie uitzending, jullie moed en hetgeen jullie daar opgezet hebben.
Wat een geweldige internetsite hebben jullie.
Ik wens jullie veel succes, maar dat zal zeker goed gaan lukken in dit relaxte mooie land.