Huize Huisman

Yvette en Arvin

dinsdag 19 december 2006 om 20:27

Yvette en Arvin kennen elkaar nog maar een half jaar wanneer Yvette een ernstig auto-ongeluk krijgt en in een rolstoel beland. Ze groeien in deze moeilijke periode dicht naar elkaar toe en besluiten met elkaar te trouwen. Helaas gaat al hun spaargeld voor hun droombruiloft op aan de hoge kosten die de ziekte van Yvette met zich meebrengt. De droom om elkaar trouw te beloven kan niet meer doorgaan. In deze aflevering van Huize Huisman kunnen Yvette en Arvin even helemaal bijkomen van alle moeilijke periodes die zij hebben doorgemaakt. Hun droomhuwelijk lijkt nog heel ver weg of toch niet? Zonder dat Yvette en Arvin het in de gaten hebben regelt Henny een onvergetelijke bruiloft in Huize Huisman. Zullen zij dit aanbod wel aannemen en elkaar het jawoord geven?

Yvette en Arvin kennen elkaar nog maar een half jaar wanneer Yvette een ernstig auto-ongeluk krijgt en in een rolstoel beland. Ze groeien in deze moeilijke periode dicht naar elkaar toe en besluiten met elkaar te trouwen. Helaas gaat al hun spaargeld voor hun droombruiloft op aan de hoge kosten die de ziekte van Yvette met zich meebrengt. De droom om elkaar trouw te beloven kan niet meer doorgaan.

In deze aflevering van Huize Huisman kunnen Yvette en Arvin even helemaal bijkomen van alle moeilijke periodes die zij hebben doorgemaakt. Hun droomhuwelijk lijkt nog heel ver weg of toch niet? Zonder dat Yvette en Arvin het in de gaten hebben regelt Henny een onvergetelijke bruiloft in Huize Huisman. Zullen zij dit aanbod wel aannemen en elkaar het jawoord geven?

video

reacties 59 reacties

Reacties 

anoniem, 28 december 2006 22:19 uur

nou eo, waar blijft jullie eigen reactie?
als deze vier stellen het zo "verdiend" hebben om verwend te worden, verdienen ze zeker om tegen al deze negativiteit beschermd te worden. of wil de eo het op zn geweten hebben dat deze stellen zichzelf volslagen onmogelijk hebben gemaakt en dat niet door de reacties van anderen, maar omdat de eo niet duidelijk liet zien waarom deze mensen eigenlijk een probleem hadden. door alleen maar mooie plaatjes en praatjes te verkopen, onderschatten jullie de kijkers die wat dieper graven.en die dus zelf beginnen te wroeten. hoop dat jullie nog wat goed gaan maken, dit vind ik wel erg sneu voor de deelnemers.mvg, een kijker

de scapies, 28 december 2006 21:45 uur

Grof weg schandalig !!!
Waar halen jullie met jullie reacties op Arvin en Yvette het de lef vandaan om zomaar te oordelen !!!! Lekker makkelijk je gal te spuien over mensen die jezelf hebt laten vallen en voor diegenen die Arvin en Yvette helemaal niet kennen houd dan alsjeblieft je mond ! Straks schrijft er nog iemand dat ze haar ongeluk in scene heeft gezet en dat dat dus ook is om aandacht te trekken ! DENK FF NA voordat je wat schrijft. Jullie zijn duidelijk EX vrienden als je ook nog ff lekker een trap na moet geven !! Waar zijn jullie allemaal mee bezig ?? Iets anders te doen ??

annelon, 28 december 2006 19:39 uur

vrienden en familie kunnen je heel veel steun geven in moeilijke tijden
wat een opmerking van die ballon...
volgens mij zijn er niet veel vrienden (en familie)meer over voor de steun in moeilijkere tijden..
triest dat je zo met mensen om kan gaan!

kijker, 28 december 2006 16:38 uur

Helemaal mee eens! Waarom kan je niet reageren op Davy en Dorien. Dat was de enige uitzending die de moeite waard was!
De rest was flut, zeker voor de EO!
Waarom geeft de EO zelf geen reactie op alle negatieve opmerkingen die op dit programma komen?
Vrienden en familie, het zal best pijn doen aan de kant gezet te zijn, en zeker als dat publiekelijk voor heel nederland gebeurd.
Dit is ook een zeer slechte actie van de EO

kijker, 28 december 2006 15:04 uur

Wat een super stomme lege uitzendingen van HH!!Hoop steeds op wat 'moois' maar helaas... Trouwens, ik mis ook de christelijke visie van eo in dit overdadige programma. Weddingplanner is veel 'echter'.

Alweer een ballon, 28 december 2006 15:02 uur

Tjonge, wel lastig lijkt me voor Arvin om dit nu allemaal te lezen....... TE LAAT, goeie opmerking 'wie wind zaait zal storm oogsten!!!
STERKTE, maar toch wel STOM van je om hier in te trappen, met open ogen... Grr kan mezelf wel slaan dat ik je toch niet meer heb gewaarschuwd!!!!

alice, 28 december 2006 09:45 uur

nou, ik denk dat we met zn allen vast kunnen stellen, dat de 4-delige serie geflopt is. over het algemeen negatieve oordelen over de stellen, behalve davy en dorien, en op wonderbaarlijke wijze kan er uitgerekend op die aflevering niet gereageerd worden.ik vind ook dat de eo met deze serie de plank heeft misgeslagen.henny huisman, ik hoop dat de eo of welke omroep dan ook, iets beters voor je in petto heeft.
groet, alice

Ballon tig, 27 december 2006 17:29 uur

Het kan dus wel, want wie wind zaait zal storm oogsten. Ze roepen dit dus blijkbaar over zichzelf af.

anoniem, 27 december 2006 17:19 uur

mensen, dit KAN toch niet...

marjan, 27 december 2006 15:45 uur

ik kijk nu toch heel anders tegen de uitzending aan. Inderdaad kwam het over dat ze helemaal hulpeloos en toch een positieve meid was, maar het blijkt toch niet zo te zijn. Ik kan beter zeggen sterkte familie van Arwin en vrienden (sorry ex-vrienden bedoel ik)