
Ouweneel kan niet leven zonder boeken en daarom wil hij zijn kist met boeken beplakken. De dood kwam dichtbij toen zijn moeder overleed. Ouweneel heeft haar voor zijn ogen zien sterven. Deze man, die overal woorden voor vindt, kan niet omschrijven wat er op dat moment precies gebeurde.
Voor hem is sterven een doorgang naar de hemel. Daar is hij heel stellig over. De hel is voor hem een moeilijker thema. Het mogelijke bestaan van de hel en de vraag wie daar terecht komen, zorgt voor een oprechte worsteling met en twijfel aan zijn geloof.
@BJ, ik was niet eerder in de mogelijkheid om te reageren ...
als je het zo ziet, dan begrijp ik je wel ...
maar BLIJFT dat een ontmoeting met de Heilige Drievolheid NOOIT een zonde tegen de Heilige Geest kan zijn ...
dat gaat helemaal tegen de Liefde van God in ...
Ook Jezus heeft iets gezegd over leven na dit leven: "dezen zullen heengaan naar de eeuwige straf" (Matthéüs 25:45). Zonde tegen de Heilige Geest kan niet vergeven worden.
er is maar één tegen-cocktail: het Bloed van Jezus in de Geest van de Vader ...
zolang klokkenluiders de klok niet luiden, blijven mensen gevangenen ...
zolang het belangrijk is welke hoge piet bij ons graf spreekt, is lijden een last ...
want Johannes de Doper was een gevangene van de Naam boven alle namen ...
zolang hoge (oud) EO pieten de handen boven elkaars hoofd houden, kan niemand hen naar Jezus brengen ... (Marcus 8 vers 22)
en wij verhinderen Hem het dorp binnen te treden ... (vers 27)
om ons aan te raken ...
en dus zondigen we ... (vers 33)
en kunnen onmogelijk zien wie onze Bevrijder is ... (vanaf vers 28 en 34)
ja, een mooi sprookje …
ECHTER de Heilige Drievolheid achter de 13e deur …
DOODZONDE …
aan mijn lijf geen polonaise meer …
welke priester, dominee, voorganger, hoge piet mij ook ten dans vraagt …
Dank BJ,
Mogelijk 'MOEST' je wel zo laat reageren.
Ik ben THUIS - Marcus 8:26
+ mijn bericht 29-11 10:03 uur blad 4.