
Vanmorgen was het PvdA-kamerlid te gast in het programma om commentaar te leveren op de uitgelekte miljoenennota. Toen presentator Tijs van den Brink hem confronteerde met een onderzoek van GeenStijl waaruit bleek dat de uitgelekte cijfers van de PvdA-fractie afkomstig waren, ontkende hij dat niet. Tang: 'Vorig jaar moest ik na jullie uitzending bij Verbeet op het matje komen. Dat zal dit jaar wel opnieuw moeten.'
Na een gesprek met de kamervoorzitter bleek inderdaad dat Tang degene was die de stukken heeft gelekt. Inmiddels heeft het PvdA-kamerlid zijn excuses aangeboden. Het fractiebestuur keurt het lekken af en straft Tang daarvoor. Hij mag een maand lang niet het woord voeren op zijn beleidsterrein.
---
Luister naar het gesprek


---
GeenStijl bewijst dat het lek bij de PvdA vandaan kwam.
Hier past maar één ding en dat is ontslag. Gedonder moet nu maar eens afgelopen zijn.
dit wordt straf genoemd...........
druit flikkeren.... zulke persoonlijkheden in de kamer? zegt toch genoeg over het gehalte in onze regering.
BAH..BAH..BAHHH
'Hehehe'; lacherig doen over iets waar je een plechtige belofte over hebt gedaan, schande!
Eenmaal trek je de conclusie, 'Alle Menschen werden Brüder' is een 'linkse' illusie. En het is nota bene 'links' die het goede in de mens naar boven denkt te kunnen brengen? Welk een hovaardigheid!
Wat een Flessentrekkerij!
O wacht, vanwege de drieklapper nog een: wat een ingebeelde en ijdele volksverlakkers!
En voor straf mag hij een maand lang niet het woord voeren op zijn beleidsterrein?
WTF, die gast moet toch gewoon geroyeerd worden?? Nu je eindelijk weet wie het is, is dit de ideale gelegenheid om een voorbeeld te stellen.
Zoek op onderwerp of gast.


Elke dag wordt er in Dit Is De Dag een reportage uitgezonden over een boeiend actueel onderwerp. Onze verslaggevers brengen het nieuws naar u toe.
morgen om 10:30
In Dit Is De Dag pastoor Paul Vlaar uit Obdam, winkelier Henry Konijn en mensenrechtenactivist Mien Jan Faber. Een reportage over de behandeling van tienerdepressie.