Je hebt Flash nodig om dit te zien

Nederland Zingt Elke Dag

Maandag tot en met zaterdag om 16.00 uur op themakanaal Spirit 24 via www.spirit24.nl of klik op het logo hieronder.

 

Nederland Zingt in Franeker

zaterdag 13 maart 2010 om 18:27

'Nederland Zingt' komt vanuit de Martinikerk in Franeker met het Gereformeerd Drachtster Mannenkoor onder leiding van Bert van de Wetering en Con Amore Musica onder leiding van Gerben van der Veen.

Zij worden begeleid door het trombone-ensemble BoneBrass, fluitiste Krista van den Esker, pianist Jorrit Woudt en organist Ronald IJmker. De algehele leiding is in handen van Martin Zonnenberg.

Uniek voor deze opname is dat er een aantal liederen uit de bundel '80 lieten út Taizé' - met Friese teksten - wordt gezongen.

bekijk

2 reacties

Reacties 

reageer
 

A.A.L.Keijnemans, 13 maart 2010 19:43 uur

Grote blijdschap in mijn ziel - er was weer eens een echt psalmversje. Heb het gelijk maar bewerkt en opgeslagen. Zoiets is zeer kostbaar en wordt almaar zeldzamer. Of vergis ik me nu?

 

JanBert, 13 maart 2010 19:36 uur

geweldig, prima optreden van de koren.

Bekijk online

bekijk

Een kijkje achter de schermen in Franeker

U heeft minimaal Flashplayer versie 9.0.98 nodig om dit te kunnen zien