Maandag tot en met zaterdag om 16.00 uur op themakanaal Spirit 24 via www.spirit24.nl of klik op het logo hieronder.

'Nederland Zingt' komt deze keer vanuit de Grote Kerk in Gorinchem.
Muzikale medewerking verlenen Vocalgroup Greatful onder leiding van Monica de Geus, het Christelijk Krimpens Mannenkoor, het Interkerkelijk Gemengd Koor Les Chantres en het Christelijk Gemengd Koor Asaf onder leiding van Hans van Blijderveen.
De samenzang wordt geleid door André van Vliet en begeleid door een prachtig strijkkwintet, hobo, trompet, dwarsfluit en op het orgel door Martin Zonnenberg.
De uitzending kunt u online bekijken via de link (onder de liedteksten) hiernaast.
Gisteren de herhaling gezien. Begon al bijna 5 minuten later, en was na een dik kwartier weer afgelopen. Alles kwam zeer gejaagd over, net alsof ze tijdens de opname al wisten dat dit zo'n korte opname zou zijn.
Mannenkoor kwam niet mooi tot z'n recht, omdat de microfoons (weer) te dichtbij stonden...
Helaas heb ik er zelf door ziekte niet bij knnen zijn ,maar het was een mooi uitzending van Great Full vond ik ook niet echt bijzonder.psalm 1 is wel degelijk een bijbelse psalm allen in een ander muzikaal jasje!
Zou best weer mee willen doen met het Krimpens mannenkoor.
vr gr g boer
Ik was erg gecharmeerd door Greatful. ben totaal niet kerkelijk maar keek, omdat een van mijn collega's bij ASAF zingt en ik dus wel moest kijken. Geen spijt van gehad. Kom zelf uit Gorinchem en was wel verbaasd, dat het e.e.a. was opgenomen in de Hooglandse kerk. Volgens mij is dat niet correct en was dit al tijdens de opnames bekend. Jammer dat de EO dat niet heeft aangepast.
Lied 04
Wat schitterend! Ik was met name bij het 2e couplet zeer diep ontroerd. Ik heb het recht vanuit mijn ziel meegezongen. Meer gebeden eigenlijk.
Via uitzending gemist het programma belusterd: pracgtig programma. Echt onder de indruk van het vocaal ensemble met U bent daar. Geweldig, ps 139 uit het hart gegrepen. Ik ben Greatful er dankbaar voor, de echtheid van hun optreden heeft me diep geraakt, ik dank jullie, maar nog meer onze Heer, daarvoor!
Verrassend, er klonk veel anders, maar toch mooi. Mij ontbrak wel weer de herkenning: een plaatje van de kerk van buiten (met omgeving)
Jammer dat er maar slechts één psalmversje ten gehore werd gebracht. En dan was dit nog niet eens volgens het psalmboek.
Het moet toch mogelijk zijn minstens 5 psalm-versjes uit te zingen?????????
Wat een leuke uitzending ! Ik werd vooral getroffen door de blijheid die van veel gezichten van de uitvoerenden (koren en muzikanten) straalde. Voor herhaling vatbaar.