Catherine Keyl

De EO zendt vanaf 1 december een nieuwe serie ... voor de Verandering uit met Catherine Keyl als gastpresentatrice. In het programma interviewt zij christenen over hun geloof en hoe ze dat in hun leven vorm geven. Zij volgt Martin Šimek op die de presentatie het vorige seizoen op zich nam met Šimek voor de Verandering.

 

Elly Zuiderveld bij Simek voor De Verandering

dinsdag 31 maart 2009 om 23:00

Martin Simek praat met Elly Zuiderveld. Met hun kinderen, wat kleren en drie boeken (waaronder een Bijbel) vertrokken Elly en haar man Rikkert in 1974 in een busje richting India. Ze leefden als zigeuners, zoekende naar de zin van het bestaan, echtheid en innerlijke vrede. Teruggekomen zonder antwoorden ging haar zoektocht verder.

Via een gesprekken met een vriend komt ze tot geloof in Jezus. Het bracht haar die vrede waar ze altijd naar had gezocht. Simek praat met Elly over haar geloof in God. Is het nog hetzelfde als vlak na haar bekering in de jaren '70? Is het verdiept of zijn er nieuwe vragen bij gekomen?

bekijk

37 reacties

Reacties 

reageer
 

Tanja, 14 april 2010 19:02 uur

Wat een prachtig mens zeg, die Elly. Vroeger was ze echt mijn heldin maar ze wijst in dit programma zo eenvoudig op haar grote Held. Heb zelden zo'n mooi interview gezien, het raakte me enorm. Gods zegen bij al je werk Elly!

 

Mandy Hoek, 25 april 2009 13:26 uur

Hallo Elly,

Vorig jaar zomer 2008 bent u op de instelling sheerenloo geweest om een optreden te geven voor verstandelijk gehandicapten in Noordwijk.
Wij waren daarbij en mijn Clienten vonden het echt helemaal leuk en zouden graag de cd willen hebben met de nummers die u toen zong.
ik kan alleen de cd niet vinden omdat ik geen titel weet.
Misschien weet u om welke cd het gaat waarvan u nummers heeft gezongen,
zou u mij willen mailen op mandyhoek1@hotmail.com
Alvast Bedankt
Vriendelijke Groet
Mandy Hoek

 

Michel, 18 april 2009 12:19 uur

Ik heb zopas de aflevering van Keith Bakker gezien, en vond het buitegewoon intressant. Alleen zeer jammer dat het veel te kort was! EO geef Simek de ruimte en verlengt het programma naar minimaal 50 minuten!

 

Florien, 14 april 2009 22:38 uur

Simek is mijn held, ik was blij hem weer te zien, maar hij verdient idd meer zendtijd. Dit is echt te kort!

 

Erwin, 12 april 2009 23:39 uur

Martin is een geweldige interviewer, waar ik (ook als christen) erg van houd. Hij kan geweldig de diepte in komen met zijn gasten, maar daar moet hij wel de tijd voor krijgen. Je ziet in dit programma dat hij aan alle kanten worstelt met de setting en het format: dit werkt gewoon niet goed. EO, doe hier wat aan.

 

Willy, 11 april 2009 15:07 uur

Tjonge, ik ben gelukkig niet de enige die met kromme tenen zit bij een programma als dit... waarom niet lánger?
Mag er alsjeblieft iets verschuiven waardoor Simek meer tijd - minstens een uur! - krijgt om een echt interview met zijn gast uit te zenden? Het is zó jammer dat noch de gast, noch Martin Simek, noch het onderwerp(en) uit de verf komen...

Evengoed was het een veelbelovend gesprek wat te snel werd afgekapt...

 

mia, 7 april 2009 21:33 uur

Elly is bijzonder...

pagina 4 - 3 - 2 - 1

Uitzendingsinformatie

Simek voor De Verandering

Bekijk online

bekijk