De kunst van het verliezen

dinsdag 21 november 2006 om 23:17

Kunstschilder Eric Visser had de wereld aan zijn voeten. Opdrachten van voormalig Russisch president Jeltsin en andere hooggeplaatsten lagen op zijn bureau. Hoogtepunt was een opdracht van het Oranje Museum te Buren om een staatsieportret te schilderen van Willem-Alexander en Máxima in het kader van hun verloving.

Toch bracht juist deze opdracht een geweldige ommekeer teweeg in het leven van Eric Visser. Vandaag de dag vinden we hem regelmatig in de sloppenwijken van Sao Paulo in Brazillië, waar hij de straatarme kinderen probeert te redden uit de klauwen van de drugsdealers en bordeelbazen.

In 't Zal Je Maar Gebeuren vertelt een opmerkelijk man een heel bijzonder verhaal! Lees meer in het artikel 'Gods tranen weerspiegelen' (zie link rechts).

bekijk

6 reacties

Reacties 

 

Maria, 23 november 2006 17:57 uur

Met grote bewondering heb ik gekeken naar de uitzending. Mijn complimenten aan de Heer visser. U doet prachtig mooi werk en mag g-d met u meelopen op elk pad die u inslaat.

 

ils, 22 november 2006 20:30 uur

Gods zegen & keep up the good work! Do it all for HIM!

 

N.P., 22 november 2006 12:41 uur

Hiervan zeg ik: de Heer is in ons midden! Moge het ganse Joodse volk gaan zien dat wat deze Godsman en Godsvrouw doen in gehoorzaamheid aan de Here Jezus Christus is wat JHWH heeft bedoeld met Exodus 19:6: Gij ( JODEN) zult Mij zijn een koninkrijk van priesters. Zo alleen komt er vrede in Israel en daarmee in de hele Arabische wereld en daarmee over de ganse aarde..het beloofde VREDERIJK door de BEKERING van gans het nageslacht van Abraham tot Jezus MESSIAS! Hallelujah! God´s rijke zegen toegebeden en ook het ganse Zuid Amerikaanse continent waar de Geest van God zal gaan waaien over al deze Katholieke volgelingen van de Goede Herder!

 

Deborah, 22 november 2006 11:20 uur

Mooie uitzending hoor!
Wat een moedige keuze van deze kunstenaar om zijn gaven bij de hulpeloze kinderen te gebruiken ipv alleen als kunstenaar door het leven te gaan, dat is pas kunst!

 

k.bakker, 18 november 2006 12:56 uur

Bewogen door het artikel, en middels deze reactie een bemoediging aan Eric "En de Koning zal hun antwoorden en zeggen:voorwaar, Ik zeg u, in zoverre gij dit aan één van deze mijn minste broeders hebt gedaan, hebt gij het Mij gedaan. Matt 25:40
Gods rijke zegen toegebeden

 

c.juch, 17 november 2006 19:09 uur

Ik heb het artikel in de visie gelezen.Ik vind het heel bezonder wat hij en zxijn vrouw doen. Gods zegen toegewenst

Aflevering op DVD

Het is niet mogelijk om deze aflevering na te bestellen

Bekijk online

bekijk