'Michelle Martin blijft een psychopate'

28 augustus 2012

'Over een paar jaar zullen we mogelijk weer opgeschrikt worden door gruweldaden door haar gepleegd, want Michelle Martin blijft een psychopate', zei Paul Marchal in Dit is de Dag. Marchal is de vader van An, een van de meisjes die door toedoen van Marc Dutroux, de ex-man van Michelle Martin, omkwam.

Volgens cultuurtheoloog Frank Bosman zijn geen procedurefouten gemaakt die een vrijlating in de weg staan. Martin, de ex-vrouw van Marc Dutroux, werd in de jaren '90 veroordeeld wegens medeplichtigheid bij de ontvoering, het misbruik en de moorden op meerdere minderjarige meisjes. Martin werd veroordeeld tot dertig jaar celstraf, waarvan zij er nu zestien heeft uitgezeten.

Martin neemt na het vertrek uit de gevangenis haar intrek in een klooster in Mallonne. 'Feitelijk is zij de komende jaren de gevangene van het klooster. Zij mag naar buiten, maar als ze zich daar laat zien, loopt zij het risico gelyncht te worden.'

U heeft minimaal Flashplayer versie 9.0.98 nodig om dit te kunnen zien..

Geef een reactie

* Verplichte velden

*
*
*
*

Reacties 

Geen reacties