Seizoen 2 van 'Searching for the Soul of Gospel' gestart
Op zoek naar de 'ziel' van gospel

Hou jij van gospel? Dan hebben we een hele goede tip voor je: Searching for the Soul of Gospel is gestart met een tweede seizoen, en je kunt dit al luisteren. Onze eigen Henk van Steeg en Giovanca Ostiana gaan op zoek naar de 'ziel' van gospel.
Vieren
Dit tweede seizoen gaat over het thema vieren. Waarom lijkt het alsof Amerika beter is in het vieren van de gospel, dan in Nederland? We praten erover met zanger en entertainer Brandon Delagraentiss. Hij komt uit Amerika, is de zoon van een dominee, en kwam enkele jaren geleden naar Nederland toe. Hier deed hij mee aan The Voice of Holland, All Together Now en speelde hij ook in de musical van Tina Turner. Inmiddels is hij ook een succesvolle gospelartiest.
Leo Blokhuis
Elke aflevering praten we ook met een BN’er over zijn of haar favoriete gospelmuziek. In de eerste aflevering is dat met radio-dj en popprofessor Leo Blokhuis. Hij heeft een mooi verhaal over zijn favoriete gospel.
Playlist
Met alle prachtige muziek van vorig seizoen is een prachtige Spotify lijst gemaakt.