
EO opent deuren tijdens Xperience Days in de 'Dutch Media Week' 2022
Neem op 9 oktober een kijkje in het EO-gebouw
27 september 2022 · 14:12| Leestijd:3 min
Update: 26 september 2023 · 14:51
Licht, camera, actie! Hoe ziet de wereld achter een tv-programma eruit? De EO opent op zondag 9 oktober haar deuren voor een open huis, tijdens de Xperience Days van het mediafestival in Hilversum: Dutch Media Week. Als bezoeker krijg je tijdens dit unieke kijkje achter de schermen een rondleiding door het ruim honderd jaar oude EO-gebouw. Op het programma staan ook een meet and greet met Anne Appelo, presentator bij het EO-meidenplatform CHICA én een swingende gospel zangworkshop van Elvis E., de man achter de muziek uit het EO-gospelprogramma Amazing Grace.
Een uniek kijkje achter de schermen
De EO bevindt zich in een prachtig gebouw met een bijzondere geschiedenis. Dit historische pand was voorheen een katholieke school. Tegenwoordig is het een moderne werkplek voorzien van editsets, regieruimtes, opname- en podcaststudio's. Tijdens de rondleiding ontdek je hoe de oude architectuur en de werkzaamheden van nu in een eigentijds mediabedrijf samenkomen. Zo is de kapel tegenwoordig een opnamestudio waar de originele glas-in-loodramen nog in zitten.
Zangworkshop, fotobooth en meer
Naast een rondleiding kun je deelnemen aan een zangworkshop van Elvis E. Deze workshop is ook te volgen voor mensen zonder zangervaring. Op een laagdrempelige en interactieve manier worden bekende nummers uit het EO-gospelprogramma Amazing Grace aangeleerd. Voor alle tienermeiden is er een CHICA fotobooth waar zij foto’s kunnen maken in de CHICA-studiosetting. Anne Appelo is ook aanwezig en gaat met de meiden op de foto en voert echte CHICA-gesprekken. Het open huis bij de EO is gratis. Je hoeft je niet aan te melden.
Rondleiding door het EO-gebouw
De hele dag door van 10:00- 17:00 uur
CHICA time!
De hele dag van 10:00-17:00 uur
Gospel workshop met Elvis E.
Elvis E., de man achter de muziek uit Amazing Grace, leert je nummers als 'Why tell me Why' en 'Bridge over troubled water'.
Workshop ronde 1: 11:00-12:00 uur
Workshop ronde 2: 12:30-13:30 uur
Over de Dutch Media Week
Meest gelezen
- Lisa reisde met Teun Föhn door de Biblebelt: 'Het raakte me hoe mensen naar elkaar omzien'
Kijktip
Lisa reisde met Teun Föhn door de Biblebelt: 'Het raakte me hoe mensen naar elkaar omzien'
- Hoe Dankdag ontstond, en waarom het meer is dan een ouderwetse traditie
Uitleg
Hoe Dankdag ontstond, en waarom het meer is dan een ouderwetse traditie
Lees ook
- Relatietherapeut Feniks de la Fosse: 'Ik vind het heerlijk om met mijn man achter de pannen te staan'
Het weekend van Feniks de la Fosse
Relatietherapeut Feniks de la Fosse: 'Ik vind het heerlijk om met mijn man achter de pannen te staan'
- Wat als Sinterklaas ons meer leert over God dan we denken: een verhaal van goedheid en genade
Inspiratie
Wat als Sinterklaas ons meer leert over God dan we denken: een verhaal van goedheid en genade
- EO-presentator Anne-Mar Zwart schrijft boek over vruchtbaarheidsproblemen
Nieuw boek
EO-presentator Anne-Mar Zwart schrijft boek over vruchtbaarheidsproblemen





