
Kom naar de exclusieve voorpremière 'The Chosen' in theater
Derde seizoen van serie over het leven van Jezus
17 oktober 2023 · 12:28| Leestijd:2 min
Update: 13 november 2023 · 10:30
Op donderdag 30 november organiseert EO-Visie een unieke filmavond. In het sfeervolle theater Breede Beek in Nijkerk is er een voorpremière en gaan we met elkaar kijken naar twee afleveringen van het derde seizoen van 'The Chosen'.
Deze serie is op de Bijbel gebaseerd en vertelt het verhaal van Jezus en zijn discipelen. The Chosen is wereldwijd in 156 landen te zien en door miljoenen mensen bekeken. Inmiddels is ook het derde seizoen verschenen. We bekijken samen de eerste twee afleveringen van dit nieuwe seizoen, en daarna is er gelegenheid voor ontmoeting met een hapje en een drankje. Onze gastheer is Jurjen ten Brinke.
Kosten voor dit arrangement bedragen € 15,00 pp.
Filmavond 'The Chosen'
Nieuwe personages
Het derde seizoen introduceert twee nieuwe personages: Joanna en Jaïrus. Joanna wordt twee keer genoemd in het evangelie van Lucas. Ze is getrouwd met Chuza, de rechterhand van Herodes. In Lucas 24 staat dat zij ook een van de vrouwen was die het lege graf ontdekte. Jaïrus wordt in twee evangeliën genoemd als een synagogeleider wiens 12-jarige dochter door Jezus uit de dood werd opgewekt.
Levensvragen
Trouwe The Chosen-kijker Catharina Knol (28) heeft inmiddels iedere minuut van de eerste drie seizoenen gezien. “Ook deze derde serie bevat elke aflevering minstens één ontroerende scène die me diep in het hart raakte. De laatste episode gaat onder andere over de wonderbare spijziging met de vijf broden en de twee vissen. Geweldig om te zien! De leerlingen zijn onderdeel van dit wonder en zeggen vol enthousiasme: ‘Jezus geeft ons meer dan we nodig hebben.’ En dat is precies waar het om draait in het evangelie. Sommige scènes zijn zo mooi dat het bijna niet in woorden te vatten is.”
Meest gelezen
- Liefde op de EO-Jongerendag van 1977 – en nu nog steeds bij elkaar: ‘Het begon op de tribune'
Interview
Liefde op de EO-Jongerendag van 1977 – en nu nog steeds bij elkaar: ‘Het begon op de tribune'
- ‘Rail Away’ stopt, maar eerst start nog een nieuw seizoen mét jubileumaflevering
Kijktip & interview
‘Rail Away’ stopt, maar eerst start nog een nieuw seizoen mét jubileumaflevering
- EO moet bezuinigen op programmering en organisatiekosten
EO moet bezuinigen op programmering en organisatiekosten
Lees ook
- In deze donkere adventstijd belooft God ons een Lichte toekomst. Hoe deel jij dit licht?
Visie op de Bijbel
In deze donkere adventstijd belooft God ons een Lichte toekomst. Hoe deel jij dit licht?
- Lida verrast duizenden onbekenden met kaartjes: 'Soms is onverwachte post precies wat iemand nodig heeft'
Inspiratie
Lida verrast duizenden onbekenden met kaartjes: 'Soms is onverwachte post precies wat iemand nodig heeft'
- Mariska trouwde met een wildvreemde: ‘Het voelde meteen vertrouwd’
Persoonlijk verhaal
Mariska trouwde met een wildvreemde: ‘Het voelde meteen vertrouwd’








