Gelovige transpersonen delen hun verhaal in 'Ken je mij?'
10 oktober 2022 · 15:03
Update: 10 oktober 2022 · 15:10
In vier nieuwe afleveringen van 'Ken je mij?' leren acht gelovige transpersonen elkaar kennen. In iedere aflevering staan twee mensen centraal die elkaar in een briefwisseling vertellen over hun genderdysforie en hun leven voor en na hun coming-out. Ze delen de reacties van onder meer hun familie en de kerk en vertellen wat dit deed met hun geloof.
Er wordt de laatste tijd enorm veel over het onderwerp genderdiversiteit gesproken: in de politiek, het nieuws en in de samenleving worden allerlei meningen uitgewisseld en felle discussies gevoerd. Toch is de ervaring van veel transpersonen dat er veel meer over hen dan met hen gesproken wordt. In Ken je mij? laten we daarom acht gelovige transpersonen in verschillende levensfasen zélf aan het woord om hun eigen verhaal te delen.
Gespreksavond
Naar aanleiding van het programma organiseren we op donderdagavond 17 november een gespreksavond over dit thema met o.a. gasten uit het programma. De avond wordt gehouden in de kapel van het EO-gebouw. Meer informatie en de mogelijkheid om een ticket te reserveren volgen binnenkort.
Meest gelezen
- Is de bloedmaan een Bijbels teken van de eindtijd?
Verklaarbaar verschijnsel of profetie?
Is de bloedmaan een Bijbels teken van de eindtijd?
- Eva werd online gechanteerd met naaktfoto’s: ‘Ik kon mezelf niet zien zonder me vies te voelen’
Wil je zien
Eva werd online gechanteerd met naaktfoto’s: ‘Ik kon mezelf niet zien zonder me vies te voelen’
- Raven van Dorst in 'De Kist': ‘Ik vind de wereld geen fijne plek om te zijn’
'De Kist', donderdag 18 september, 20:30 uur, NPO 2
Raven van Dorst in 'De Kist': ‘Ik vind de wereld geen fijne plek om te zijn’
Lees ook
- Zo geef je je gelukshormonen een boost
Dopamine, serotonine, oxytocine en endorfine
Zo geef je je gelukshormonen een boost
- Blijf op de hoogte met De Ongelooflijke Podcast
Nieuwsbrief via Substack
Blijf op de hoogte met De Ongelooflijke Podcast
- Wanneer online gamen verandert in sextortion: ‘Hij dreigde mijn moeder iets aan te doen’
Wil je zien
Wanneer online gamen verandert in sextortion: ‘Hij dreigde mijn moeder iets aan te doen’
Schrijf je hier in voor de EO-nieuwsbrief
Wil je op de hoogte blijven waar de EO mee bezig is? Meld je aan voor de EO nieuwsbrief vol inspirerende verhalen, de nieuwste programma's en waardevolle verdieping. EO. Als je gelooft.
Lees onze privacyverklaring.