Gelovige transpersonen delen hun verhaal in 'Ken je mij?'
10 oktober 2022 · 15:03
Update: 10 oktober 2022 · 15:10
In vier nieuwe afleveringen van 'Ken je mij?' leren acht gelovige transpersonen elkaar kennen. In iedere aflevering staan twee mensen centraal die elkaar in een briefwisseling vertellen over hun genderdysforie en hun leven voor en na hun coming-out. Ze delen de reacties van onder meer hun familie en de kerk en vertellen wat dit deed met hun geloof.
Er wordt de laatste tijd enorm veel over het onderwerp genderdiversiteit gesproken: in de politiek, het nieuws en in de samenleving worden allerlei meningen uitgewisseld en felle discussies gevoerd. Toch is de ervaring van veel transpersonen dat er veel meer over hen dan met hen gesproken wordt. In Ken je mij? laten we daarom acht gelovige transpersonen in verschillende levensfasen zélf aan het woord om hun eigen verhaal te delen.
Gespreksavond
Naar aanleiding van het programma organiseren we op donderdagavond 17 november een gespreksavond over dit thema met o.a. gasten uit het programma. De avond wordt gehouden in de kapel van het EO-gebouw. Meer informatie en de mogelijkheid om een ticket te reserveren volgen binnenkort.
Meest gelezen
- Mama Mirjam: ‘De vrouw wijst naar Liv en glimlacht. “Ik heb er thuis ook zo één”’
Column
Mama Mirjam: ‘De vrouw wijst naar Liv en glimlacht. “Ik heb er thuis ook zo één”’
- Wilfred: ‘Ik moest mijn kinderen vertellen dat hun gebed niet is verhoord’
Column
Wilfred: ‘Ik moest mijn kinderen vertellen dat hun gebed niet is verhoord’
- Junglepiloten: MAF brengt hoop waar wegen stoppen
De missie van drie gezinnen in de frontlinie van hulpverlening
Junglepiloten: MAF brengt hoop waar wegen stoppen
Lees ook
- ‘Het schuurt. Wij genieten in onze camper, terwijl de wereld in brand staat’
Persoonlijk verhaal
‘Het schuurt. Wij genieten in onze camper, terwijl de wereld in brand staat’
- Column TimZingt: Ongemakkelijke empathie
'Sympathieke mensen doen beestachtige daden'
Column TimZingt: Ongemakkelijke empathie
- Jurjen ten Brinke: Jezus volgen? Dat kan zorgen voor verdeeldheid
De Bijbel Open
Jurjen ten Brinke: Jezus volgen? Dat kan zorgen voor verdeeldheid
Schrijf je hier in voor de EO-nieuwsbrief
Wil je op de hoogte blijven waar de EO mee bezig is? Meld je aan voor de EO nieuwsbrief vol inspirerende verhalen, de nieuwste programma's en waardevolle verdieping. EO. Als je gelooft.
Lees onze privacyverklaring.