Nieuw seizoen 'Urk!' van start: coronacrisis in vissersdorp
4 januari 2021 · 18:52
Update: 15 november 2024 · 09:56
Vanaf maandagavond is het derde seizoen van de serie 'Urk!' te zien (SBS6). In dit tv-programma worden verschillende inwoners van het dorp Urk gevolgd tijdens hun dagelijkse bezigheden.
Ook op Urk hebben ze last van de coronacrisis. Kapper Teun Föhn verhuurt bijvoorbeeld noodgedwongen zijn panden, zowel de bed & breakfast als het boetiekhotel. Al heeft hij nu wel meer tijd voor zijn nieuwe passie: interieurdesign. Ook wordt huisvrouw Nelie gevolgd. Zij gaat met haar kinderen op een avontuurlijke vakantie in eigen land. Verder is te zien dat de nieuwe liefde van Gerda haar en haar tweelingzus steeds verder uit elkaar drijft. En hoe is het met de YouTube-oma's Grietje en Eltje?
De opnames van het programma vonden afgelopen zomer plaats, waardoor de coronapandemie in de nieuwe serie een duidelijke rol speelt.
Voorafgaand aan de eerste uitzending worden de hoofdrolspelers ook gevraagd naar hun mening over de afgelopen weken, toen Urk regelmatig negatief in het nieuws kwam door vuurwerkrellen.
Urk!
De weergave van Facebook vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Meest gelezen
- Is de bloedmaan een Bijbels teken van de eindtijd?
Verklaarbaar verschijnsel of profetie?
Is de bloedmaan een Bijbels teken van de eindtijd?
- Eva werd online gechanteerd met naaktfoto’s: ‘Ik kon mezelf niet zien zonder me vies te voelen’
Wil je zien
Eva werd online gechanteerd met naaktfoto’s: ‘Ik kon mezelf niet zien zonder me vies te voelen’
- Raven van Dorst in 'De Kist': ‘Ik vind de wereld geen fijne plek om te zijn’
'De Kist', donderdag 18 september, 20:30 uur, NPO 2
Raven van Dorst in 'De Kist': ‘Ik vind de wereld geen fijne plek om te zijn’
Lees ook
- Dubbele diagnose: hoe ADHD en autisme (AuDHD) elkaar tegenwerken én helpen
Tot op de bodem
Dubbele diagnose: hoe ADHD en autisme (AuDHD) elkaar tegenwerken én helpen
- 10 vragen aan zanger Christian Verwoerd: 'Zaterdag is mijn rustdag'
Hoe ontspant de liedschrijver?
10 vragen aan zanger Christian Verwoerd: 'Zaterdag is mijn rustdag'
- Zo geef je je gelukshormonen een boost
Dopamine, serotonine, oxytocine en endorfine
Zo geef je je gelukshormonen een boost
Schrijf je hier in voor de Visie-nieuwsbrief
Als christelijke gids willen we je helpen om te leven met God. We brengen je persoonlijke verhalen, verdiepende thema’s, christelijk nieuws en mediatips. In onze wekelijkse nieuwsbrief willen we je inspireren om hoopvol te leven en te geloven.
Lees onze privacyverklaring.