
Nieuwe afleveringen: deze bekende Nederlanders zie je in 'Bijbelen met sterren'
22 april 2025 · 09:05| Leestijd:2 min
Update: 22 april 2025 · 09:28
Vanaf 3 mei is 'Bijbelen met sterren' terug op tv. In het vierde seizoen gaan Ferri Somogyi, Sylvia Geersen en Sander de Kramer in gesprek over Bijbelverhalen en hun betekenis. Samen met de Amelandse dominee Anne-Meta Kobes zoeken ze antwoorden op persoonlijke levensvragen.
De nieuwe afleveringen staan in het teken van geloof, hoop en liefde. Zo onderzoekt Ferri Somogyi hoe je hoop en tolerantie kunt behouden in een wereld vol uitdagingen. Sylvia Geersen groeide op in een gezin dat lid was van de Jehova’s getuigen. Ze vindt haar steun in de Bijbel en duikt dieper in het thema geloof. En Sander de Kramer vraagt zich af hoever je kunt gaan in het liefhebben van je naaste en wat het betekent om echt om een ander te geven.
Wat denk jij?
Lees jij vaak in de Bijbel?
Muzikale ode
In de laatste aflevering schuift EO-presentatrice, zangeres en musicalster Anne Appelo aan. Samen met muzikant Elvis E. brengt zij een muzikale ode aan geloof, hoop en liefde. Ook gaat ze met dominee Anne-Meta Kobes in gesprek over de kracht van deze thema’s en de betekenis van Bijbelverhalen in het dagelijks leven.
Bijbelse inspiratie
Dit seizoen is opgenomen in het EO-gebouw in Hilversum; een locatie vol verwijzingen naar Bijbelverhalen. Hier laten de deelnemers zich inspireren door de symboliek en zoeken ze naar nieuwe inzichten die aansluiten bij hun eigen leven.
Meest gelezen
- Zanger en voormalig EO-radiomaker Wim Pols overleden
'Thuis bij zijn hemelse Vader'
Zanger en voormalig EO-radiomaker Wim Pols overleden
- Lisa reisde met Teun Föhn door de Biblebelt: 'Het raakte me hoe mensen naar elkaar omzien'
Kijktip
Lisa reisde met Teun Föhn door de Biblebelt: 'Het raakte me hoe mensen naar elkaar omzien'
Lees ook
- Last van verlegenheid? Zelfs een nepglimlach helpt al
Psychologie
Last van verlegenheid? Zelfs een nepglimlach helpt al
- Del Toro’s film Frankenstein raakt diep: een parabel over schuld, genade en menselijkheid
Filmrecensie
Del Toro’s film Frankenstein raakt diep: een parabel over schuld, genade en menselijkheid
- Hoe wij het geloof kunnen verspreiden zoals Paulus en Barnabas: praat mee!
Visie op de Bijbel
Hoe wij het geloof kunnen verspreiden zoals Paulus en Barnabas: praat mee!
Schrijf je hier in voor de EO-nieuwsbrief
Wil je op de hoogte blijven waar de EO mee bezig is? Meld je aan voor de EO nieuwsbrief vol inspirerende verhalen, de nieuwste programma's en waardevolle verdieping. EO. Als je gelooft.
Lees onze privacyverklaring.







