Ontdek de YouTube-serie 'Op de Spoed: in levensgevaar'
vandaag · 09:07
Update: vandaag · 09:18
'Op de Spoed: In levensgevaar' is een YouTube-serie bij het tv-programma 'Op de Spoed'. Het tv-programma focust zich op de artsen in het ziekenhuis. De YouTube-serie vertelt intense verhalen van de patiënt en zijn of haar familie.
Ron en zijn zoon Devon over het motorongeluk
Het is een zomerse zaterdag in juni 2020 als Devon nog even snel een cadeautje voor Vaderdag wil halen. Omdat hij op maar tien minuten van het centrum van Den Bosch woont, besluit hij met enkel een T-shirt op de motor te stappen. Op de terugweg gaat het fout. Devon rijdt te hard op een 50 kilometerweg en de automobilist die moet stoppen bij de haaientanden, ziet de motorrijder niet. Devon knalt tegen de zijkant van de auto, wordt gelanceerd en belandt meters verderop tegen een lantaarnpaal. Zijn motor klapt tegen een boom. Devon verliest ter plekke de helft van zijn bloed door een grote slagaderlijke bloeding in zijn arm. Hij verkeert in ernstig levensgevaar en wordt met spoed naar het ziekenhuis gebracht.
De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Danielle wordt uit de auto geslingerd door vrachtwagen
Danielle zit met collega’s in de auto, als er file ontstaat. Een vrachtwagenchauffeur ziet de file te laat, hij mist drie matrixbborden en raakt de kleine auto van achteren op volle snelheid. Danielle zit achterin, vangt de eerste klap op en wordt de auto uitgeslingerd en komt op het asfalt terecht. In kritieke toestand wordt ze de ambulance ingereden en met zwaaiende sirenes naar het UMC gebracht en voor haar leven wordt gevreesd.
Topsporter Jelle in coma door BMX-ongeluk
In 2016 pakt Jelle van Gorkom op de Olympische Spelen in Rio zilver op zijn BMX. Hij stelt zich vervolgens één doel: goud bij de Olympische Spelen in Tokio. Helaas gooit een ernstig ongeluk roet in het eten. Tijdens een trainingssessie in 2018 op Papendal, botst Jelle frontaal op een ketting die na de startheuvel nog gespannen staat. Hij komt hard ten val, waarna hij in coma belandt. Met spoed en in levensgevaar wordt hij naar het ziekenhuis gebracht.
Meest gelezen
- Column Elbert: 'Wat haalt papa toch allemaal uit op tv?'
Elbert over alle kinderprogramma's die zijn gezin kijkt
Column Elbert: 'Wat haalt papa toch allemaal uit op tv?'
- Bernice Klein verloor bij een brand vier broertjes
‘Een van m’n zussen riep: ‘Jezus, red onze broertjes!’’
Bernice Klein verloor bij een brand vier broertjes
- Ben Verboom in De Verandering: Van afwijzing naar aanvaarding
Ben Verboom in De Verandering
Ben Verboom in De Verandering: Van afwijzing naar aanvaarding
Lees ook
- Column TimZingt: 'Koester een paus met menselijk tekort'
TimZingt over de paus
Column TimZingt: 'Koester een paus met menselijk tekort'
- Ontdek de YouTube-serie 'Op de Spoed: in levensgevaar'
Ontdek de YouTube-serie 'Op de Spoed: in levensgevaar'
- Moderne Profeten Evenement 2025: Vrede & Verzet
Hoe werk je aan vrede in woelige tijden?
Moderne Profeten Evenement 2025: Vrede & Verzet
Schrijf je hier in voor de EO-nieuwsbrief
Wil je op de hoogte blijven waar de EO mee bezig is? Meld je aan voor de EO nieuwsbrief vol inspirerende verhalen, de nieuwste programma's en waardevolle verdieping. EO. Als je gelooft.
Lees onze privacyverklaring.