Sylvana Simons in 'Adieu God?': 'Goddelijke kracht in ieder mens'
19 april 2021 · 17:00
Update: 21 november 2024 · 07:36
Onlangs werd Sylvana Simons voor haar haar partij BIJ1 beëdigd als Tweede Kamerlid. Er ging een ritueel uit de Afro-Surinaamse religie Winti aan vooraf. Maar wat voor geloofsopvoeding kreeg Simons eigenlijk mee en hoe denkt ze over God? In Adieu God? (EO) is ze vanavond te gast bij Tijs van den Brink.
Politica Sylvana Simons vertelt in Adieu God? aan Tijs dat ze wel in God gelooft, maar niet op de traditionele manier: "Ieder mens heeft een goddelijke kracht in zich." Dagelijks houdt Sylvana een stiltemoment om met haar innerlijk in gesprek te gaan.
In Adieu God? gaat Sylvana Simons ook in op de hatelijke reacties die ze vaak krijgt. De opdracht van Jezus om je vijanden lief te hebben vindt ze mooi. "Want liefde is iets dat je moet geven, ongeacht wat je ervoor terugkrijgt."
Adieu God? - Sylvana Simons
Maandag 19 april, 23.25 uur, NPO 2
Kijk 'Adieu God?' hier terug
Meest gelezen
- Johanneke raakte onverwachts zwanger van een tweeling: ‘Ik was enorm geschrokken’
Persoonlijk verhaal
Johanneke raakte onverwachts zwanger van een tweeling: ‘Ik was enorm geschrokken’
- ‘Om het goede leven wat te compenseren, beginnen we de dag met gym'
Op pad met de Christelijke Caravan Club
‘Om het goede leven wat te compenseren, beginnen we de dag met gym'
- Column Arjan Lock: Zon, zee en zomerherinneringen
'Dan waan ik me weer even kind'
Column Arjan Lock: Zon, zee en zomerherinneringen
Lees ook
- Steeds meer vrouwen slikken ADHD-medicijnen: ‘Zonder raak ik enorm overprikkeld’
Wil je weten
Steeds meer vrouwen slikken ADHD-medicijnen: ‘Zonder raak ik enorm overprikkeld’
Schrijf je hier in voor de Visie-nieuwsbrief
Als christelijke gids willen we je helpen om te leven met God. We brengen je persoonlijke verhalen, verdiepende thema’s, christelijk nieuws en mediatips. In onze wekelijkse nieuwsbrief willen we je inspireren om hoopvol te leven en te geloven.
Lees onze privacyverklaring.