André van Duin blikt vooruit op zijn 75e verjaardag
15 februari 2022 · 16:45
Update: 15 november 2024 · 09:25
Een bijzondere gast vanavond in Langs de Lijn En Omstreken (EO/NOS). Joram Kaat gaat in gesprek met André van Duin, die binnenkort 75 jaar wordt. Hij ontvangt de presentator in de bar van zijn huis aan de Amsterdamse gracht.
Ondanks alle roem en prijzen blijkt André van Duin zichzelf nog steeds heel normaal te vinden. Dat wil de zanger, acteur en komiek nog altijd het liefst: dat dingen normaal zijn, en mensen normaal doen. Hij vindt het zelfs heel normaal om fans die iets van hem willen, op te bellen en een praatje met ze te maken. "Dat hoort er nu eenmaal bij als je BN'er bent."
'Jezelf blijven'
Normaal zijn is een tip die André van Duin bij het naderen van zijn 75e verjaardag aan Jorams luisteraars wil meegeven: jezelf blijven en normaal doen. "Aan het eind van de dag zit ik hier, sinds Martin is overleden, ook maar gewoon in m'n eentje in een huis vol met prijzen. Dan helpt het om te relativeren en te beseffen dat het gewoon bij het leven hoort."
Sinds Martin is overleden, zit ik hier ook maar alleen in een huis vol met prijzen
Ook bespreekt Joram met André van Duin recente ontwikkelingen in de entertainmentwereld. Wat vind André van de ontwikkelingen rondom The Voice of Holland? Heel Holland Bakt-winnares Elizabeth Lopez heeft iets lekkers gemaakt voor André, die vertelt hoe hij zelf zijn kookinspiratie tegenwoordig van TikTok haalt.
Langs de Lijn En Omstreken: André van Duin wordt 75
Dinsdag 15 februari, 22.00 uur, NPO Radio 1
Meest gelezen
- Column Elbert: 'Wat haalt papa toch allemaal uit op tv?'
Elbert over alle kinderprogramma's die zijn gezin kijkt
Column Elbert: 'Wat haalt papa toch allemaal uit op tv?'
- Bernice Klein verloor bij een brand vier broertjes
‘Een van m’n zussen riep: ‘Jezus, red onze broertjes!’’
Bernice Klein verloor bij een brand vier broertjes
- Rachel Rosier zoekt naar antwoorden in de Gazaoorlog: 'Wie is goed, wie is fout?'
'Het graf van Rachel': 6 mei om 22.20 uur bij de EO op NPO 2.
Rachel Rosier zoekt naar antwoorden in de Gazaoorlog: 'Wie is goed, wie is fout?'
Lees ook
- Zien: 3 acteurs over hun rol in EO-serie 'De Vuurwerkramp'
Zien: 3 acteurs over hun rol in EO-serie 'De Vuurwerkramp'
- 'Verheerlijking van het moederschap (in het kader van moederdag) is zooooo stom!'
‘Ons leven samen is leuk’
'Verheerlijking van het moederschap (in het kader van moederdag) is zooooo stom!'
- Heb ik het genormaliseerd? Ik hoop toch van harte van niet
Column van Tijs van den Brink
Heb ik het genormaliseerd? Ik hoop toch van harte van niet
Schrijf je hier in voor de Visie-nieuwsbrief
Als christelijke gids willen we je helpen om te leven met God. We brengen je persoonlijke verhalen, verdiepende thema’s, christelijk nieuws en mediatips. In onze wekelijkse nieuwsbrief willen we je inspireren om hoopvol te leven en te geloven.
Lees onze privacyverklaring.