Blijven BN'ers uit handen speurders in 'Hunted VIPS'?
25 januari 2021 · 15:30
Update: 15 november 2024 · 09:20
In de VIPS-editie van Hunted (AVROTROS) proberen BN'ers uit handen van het opsporingsteam te blijven. Bilal Wahib, Oussama Ahammoud, Birgit Schuurman, Dennis Weening, Klaas van Eerden, Kim Feenstra, Fajah Lourens en haar dochter Irem Lourens doen mee aan Hunted VIPS.
Na vijf seizoenen van de realityserie Hunted waarin onbekende Nederlanders uit handen proberen te blijven van het opsporingsteam, is het nu de beurt aan bekende Nederlanders. De presentatoren Klaas van der Eerden en Dennis Weening slaan samen op de vlucht. Ook de acteurs Bilal Wahib en Oussama Ahammoud vormen een duo.
Fajah en Irem Lourens
Het voortvluchtige model Kim Feenstra krijgt in Hunted VIPS gezelschap van actrice Kim Feenstra. Fitnessgoeroe Fajah Lourens probeert samen met haar dochter Irem uit handen van de opsporingsdiensten te blijven.
(Tekst loopt door onder de video.)
De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
In de nieuwe reeks Hunted VIPS zetten zij alles op alles om de speurneuzen voor te blijven. Dat valt nog niet mee, want de hunters hebben nu eenmaal veel middelen tot hun beschikking. Bovendien lijkt het wel alsof overal in Nederland beveiligingscamera's hangen.
BN'ers in het nadeel op hun vlucht?
Is het extra moeilijk om onder de radar van de hunters te blijven als iedereen weet wie je bent? Misschien kunnen de BN'ers hun bekendheid ook juist in hun voordeel aanwenden. De 'triple A-voortvluchtigen' proberen in Hunted VIPS zeven dagen uit handen van de speurders te blijven.
Hunted VIPS - deelnemers
• Klaas van der Eerden (presentator) en Dennis Weening (presentator)
• Kim Feenstra (model) en Birgit Schuurman (actrice)
• Fajah Lourens (fitnessgoeroe) en haar dochter Irem Lourens
• Bilal Wahib (acteur) en Oussama Ahammoud (acteur)
Vanaf 25 januari, iedere maandag, 20.25 uur, NPO 3
Beeld: AVROTROS
Kijk 'Hunted VIPS' hier terug
Meest gelezen
- Column Elbert: 'Wat haalt papa toch allemaal uit op tv?'
Elbert over alle kinderprogramma's die zijn gezin kijkt
Column Elbert: 'Wat haalt papa toch allemaal uit op tv?'
- Bernice Klein verloor bij een brand vier broertjes
‘Een van m’n zussen riep: ‘Jezus, red onze broertjes!’’
Bernice Klein verloor bij een brand vier broertjes
- Rachel Rosier zoekt naar antwoorden in de Gazaoorlog: 'Wie is goed, wie is fout?'
'Het graf van Rachel': 6 mei om 22.20 uur bij de EO op NPO 2.
Rachel Rosier zoekt naar antwoorden in de Gazaoorlog: 'Wie is goed, wie is fout?'
Lees ook
- Moeder en dochter onder één dak: 'Als ik aan het werk ben, vouwt mijn moeder de was op'
Hoe is het om samen met je moeder te wonen?
Moeder en dochter onder één dak: 'Als ik aan het werk ben, vouwt mijn moeder de was op'
- Het weekend van Anne-Mar Zwart
Presentatrice Anne-Mar Zwart over haar weekend
Het weekend van Anne-Mar Zwart
- Moeder en dochter onder één dak: 'We zijn bij elkaar, maar niet op een kleffe manier’
Hoe is het om samen met je moeder te wonen?
Moeder en dochter onder één dak: 'We zijn bij elkaar, maar niet op een kleffe manier’
Schrijf je hier in voor de Visie-nieuwsbrief
Als christelijke gids willen we je helpen om te leven met God. We brengen je persoonlijke verhalen, verdiepende thema’s, christelijk nieuws en mediatips. In onze wekelijkse nieuwsbrief willen we je inspireren om hoopvol te leven en te geloven.
Lees onze privacyverklaring.