Daniëlle Rebel: 'Ik was vroeger een echte shopaholic'
26 maart 2021 · 13:25
Update: 14 november 2024 · 16:32
In deze podcast gaat Marieke Meijer op bezoek bij Daniëlle Rebel en neemt gelijk een kijkje in haar kledingkast. Daniëlle is namelijk eigenaar van een fairtrade kledingwinkel, hoe is ze daartoe gekomen?
De weergave van Spotify vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Daniëlle: ‘Tot een aantal jaar geleden had ik nog nooit over fairtrade kleding nagedacht. Totdat iemand tegen me zei: ik ben met gerechtigheid bezig en daardoor kan ik niet meer naar de H&M. Daar schrok ik van, want ik was echt een shopaholic. Ik daagde me zelf uit om die maanden geen kleding te kopen en toen ik me ging verdiepen in de kledingindustrie, wist ik al snel: hier ga ik nooit meer aan meewerken.
Vandaag de dag heeft ze een kledingwinkel en houdt ze zich naast het verkopen van eerlijke kleding ook bezig met het uitdragen van een boodschap.
Meest gelezen
- ‘Om het goede leven wat te compenseren, beginnen we de dag met gym'
Op pad met de Christelijke Caravan Club
‘Om het goede leven wat te compenseren, beginnen we de dag met gym'
- Column Arjan Lock: Zon, zee en zomerherinneringen
'Dan waan ik me weer even kind'
Column Arjan Lock: Zon, zee en zomerherinneringen
- Vincenza La Porta is de nieuwe directeur-uitgever van het Nederlands Dagblad: ‘Ik voel mij bevoorrecht’
Vincenza La Porta is de nieuwe directeur-uitgever van het Nederlands Dagblad: ‘Ik voel mij bevoorrecht’
Lees ook
- 6 vragen over slaap: Is snoozen slecht om te doen? En hoe zit het met de achtuurslaap-regel?
Wil je lezen
6 vragen over slaap: Is snoozen slecht om te doen? En hoe zit het met de achtuurslaap-regel?
- Johanneke raakte onverwachts zwanger van een tweeling: ‘Ik was enorm geschrokken’
Persoonlijk verhaal
Johanneke raakte onverwachts zwanger van een tweeling: ‘Ik was enorm geschrokken’
- Geestelijk verzorger Anne Zweers gaat met veteranen terug naar Bosnië
'Terug met Dutchbat’ laat zien dat oorlog nooit helemaal voorbij is
Geestelijk verzorger Anne Zweers gaat met veteranen terug naar Bosnië
Schrijf je hier in voor de EO-nieuwsbrief
Wil je op de hoogte blijven waar de EO mee bezig is? Meld je aan voor de EO nieuwsbrief vol inspirerende verhalen, de nieuwste programma's en waardevolle verdieping. EO. Als je gelooft.
Lees onze privacyverklaring.