Het mooiste meisje van de klas: Esther
31 januari 2022 · 16:53
Update: 15 november 2024 · 10:16
In de jaren 90 trekt Esther met haar lange blonde haren de aandacht van veel jongens op het Sint-Michiel Lyceum in Geleen. Ze geniet weliswaar van de aandacht, maar ze heeft nooit vriendjes. Ze richt zich met name op één man in haar leven: haar vader. Hij krijgt als Esther twaalf jaar is te horen dat hij een hersentumor heeft.
Wat volgt is een leven vol pieken en dalen. Als Esther zelf veertig is, slaat het onheil wederom toe. Ook zij wordt namelijk gediagnosticeerd met een hersentumor. Ze geeft echter niet op: Esther blijft haar vrienden en familie verbazen met de levenslust en positiviteit waarmee ze in het leven blijft staan.
Ziekte lijkt inmiddels de rode draad van haar leven te zijn. “Ik weet niet wat onbezorgdheid is”, vertelt ze.”Vanaf mijn twaalfde was er altijd wel wat, dat vormt je. En daar word je af en toe ook best wel hard van. Je hebt gewoon niets te kiezen in het leven. Maar er is altijd wel iets positiefs te vinden, daar moet je je aan vastgrijpen. Ik laat me door niemand gek maken.”
Het mooiste meisje van de klas: Esther
Het mooiste meisje van de klas
Meest gelezen
- Is de bloedmaan een Bijbels teken van de eindtijd?
Verklaarbaar verschijnsel of profetie?
Is de bloedmaan een Bijbels teken van de eindtijd?
- Raven van Dorst in 'De Kist': ‘Ik vind de wereld geen fijne plek om te zijn’
'De Kist', donderdag 18 september, 20:30 uur, NPO 2
Raven van Dorst in 'De Kist': ‘Ik vind de wereld geen fijne plek om te zijn’
- Henri Bontenbal (CDA): ‘Lees Johannes 8 voordat je iemand cancelt'
Politiek & Privé
Henri Bontenbal (CDA): ‘Lees Johannes 8 voordat je iemand cancelt'
Lees ook
- Rob Oudkerk presenteert talkshow van De Joodse Wereld - Wat motiveert hem?
Rob Oudkerk presenteert talkshow van De Joodse Wereld - Wat motiveert hem?
- ‘In het begin denk je nog: iedereen vergeet weleens wat’
Hoe Jan en Ria de Winter omgaan met dementie
‘In het begin denk je nog: iedereen vergeet weleens wat’
- Column Tijs: 'TV is een prachtig medium'
Televisie toont echte emoties
Column Tijs: 'TV is een prachtig medium'
Schrijf je hier in voor de Visie-nieuwsbrief
Als christelijke gids willen we je helpen om te leven met God. We brengen je persoonlijke verhalen, verdiepende thema’s, christelijk nieuws en mediatips. In onze wekelijkse nieuwsbrief willen we je inspireren om hoopvol te leven en te geloven.
Lees onze privacyverklaring.