'Na een duik in ondiep water raakte ik verlamd'
25 oktober 2023 · 12:01
Update: 26 oktober 2023 · 15:08
Het leven lacht Sven Likkel toe. De 14-jarige Sven is sportief, slim en heeft nét verkering met Judith. Tot hij tijdens een vakantie in Frankrijk in een ondiep zwembad duikt. Hij klapt met zijn hoofd tegen de bodem en als hij weer omhoog wil zwemmen merkt hij dat hij niet meer kan bewegen.
In het ziekenhuis worden zijn reflexen getest, maar Sven reageert nergens op. Knipperen met zijn ogen is het enige wat hij kan. Opereren is mogelijk, maar het is een levensgevaarlijke optie. Sven overleeft de operatie, maar in het ziekenhuis wordt al snel duidelijk dat hij nooit meer zal kunnen lopen.
Na tien dagen wordt Sven naar Nederland gevlogen. Voor Judith een aangrijpend moment. “Hij kon niks, hij lag in een bed.” In het ziekenhuis stelt Sven Judith voor een keuze: “Blijf je bij me, of ga je weg?” Wat is het antwoord van Judith? En hoe gaat het nu met Sven? Je ziet het in 'De Verandering'.
De weergave van Facebook vereist jouw toestemming voor social media cookies.
De Verandering, zaterdag 28 oktober 17.30 uur, NPO 2
Meest gelezen
- Bernice Klein verloor bij een brand vier broertjes
‘Een van m’n zussen riep: ‘Jezus, red onze broertjes!’’
Bernice Klein verloor bij een brand vier broertjes
- Ben Verboom in De Verandering: Van afwijzing naar aanvaarding
Ben Verboom in De Verandering
Ben Verboom in De Verandering: Van afwijzing naar aanvaarding
- Alba (49) kreeg de diagnose eierstokkanker: ‘Niets kon mij voorbereiden op de oerangst die ik voelde’
Persoonlijk verhaal
Alba (49) kreeg de diagnose eierstokkanker: ‘Niets kon mij voorbereiden op de oerangst die ik voelde’
Lees ook
- Als elke seconde telt: Geerten ruimt explosieven op
‘Ik kan het me niet permitteren grote fouten te maken’
Als elke seconde telt: Geerten ruimt explosieven op
- Yvonne in De Verandering: 'Voor het eerst voelde ik me niet meer eenzaam'
De Verandering in het leven van Yvonne Kaspers
Yvonne in De Verandering: 'Voor het eerst voelde ik me niet meer eenzaam'
- Dit weekend op tv: Eurovisie Songfestival, Mahler Festival en meer
Welke plaats zal Claude in de Songfestival-finale behalen?
Dit weekend op tv: Eurovisie Songfestival, Mahler Festival en meer
Schrijf je hier in voor de Visie-nieuwsbrief
Als christelijke gids willen we je helpen om te leven met God. We brengen je persoonlijke verhalen, verdiepende thema’s, christelijk nieuws en mediatips. In onze wekelijkse nieuwsbrief willen we je inspireren om hoopvol te leven en te geloven.
Lees onze privacyverklaring.