
Op de spoed maakt kans op de Gouden Televizier-Ring
Leestijd: 2 min
Heb jij dit voorjaar ook naar 'Op de spoed' gekeken? Zes weken lang mochten we meekijken met presentator en arts Gor Khatchikyan en het team van de spoedeisende hulp van ziekenhuis Treant in Emmen. Nu maken Christien, Ieneke, Yde, Selina, Sanne en Victor kans op een wel heel bijzondere waardering. De Gouden Televizier-Ring; een van de grootste tv-prijzen van ons land.

Van acute zorg leveren in Emmen naar stralen op het podium in theater Carré. Dát zou een heel bijzonder teamuitje zijn voor de artsen en verpleegkundigen uit 'Op de spoed'. Stem jij de zorgkanjers uit 'Op de spoed' naar de finale? Stem nú op tvgids.nl/ring.
Van gebroken polsen tot ernstig letsel na een auto-ongeluk én een patiënt die zichzelf al jarenlang opereert... De artsen en verpleegkundigen van de spoed kijken (bijna) nergens meer van op. Maar dat ze kans zouden maken op de Gouden Televizier-Ring? Dát hadden de nuchtere Drentenaren absoluut niet verwacht.
Op de spoed kwam met hulp van een heleboel kijkers al glansrijk door de kwalificatieronde. Nu is de nominatieronde van de Televizier-Ring gestart. Heb jij al gestemd op jouw favoriete programma?
Naast Op de spoed maakt ook de aangrijpende EO-documentaire Ik was een kind kans op een Televizier-Ring. In deze documentaire volg je Anneloes, die op haar zestiende aangifte deed van seksueel misbruik in haar gezin. Met deze indringende en openhartige documentaire doorbreekt Anneloes het stilzwijgen en wil ze lotgenoten bemoedigen.
De EO-serie De Vuurwerkramp kwam helaas niet door de kwalificatieronde, maar voor hoofdrolspeler Joes Brauers geldt dat wél. Hij maakte indruk met zijn rol als wijkagent Paul. Je kunt op Joes stemmen in de categorie Televizier-Ring Acteur.
Naast deze prachtige programmanominaties is er ook een EO-presentator die meedoet in de strijd om de ringen. Anne-Mar Zwart is een van de kanshebbers in de categorie Televizier-Ring Presentator. Anne-Mar presenteerde onder andere Handen aan de couveuse, Driedubbel Gezond en De nationale kerstboom.

Heb je gestemd op jouw favoriet voor de Gouden Televizier-Ring? Vergeet niet om óók op jouw favoriete jeugdprogramma te stemmen. Namens de EO zijn er maar liefst drie kanshebbers: Topdoks (in de lucht), Enkeltje Verweggistan en Ik ben nieuw.

Kom op 5 juni naar het grootste worshipconcert van Nederland
Ontdek meer