
Verkiezing
Leestijd: 3 min![]()
Dit voorjaar zijn we op zoek naar zes vrouwen die het verschil maken in het leven van een ander. Welke vrouw schittert altijd op de achtergrond, maar verdient het om in de spotlight te staan? Afgelopen weken stroomden de inspirerende nominaties binnen. Dít zijn de vrouwen die wij hebben uitgekozen.
Als ze ergens in gelooft, gaat ze er vol voor. Ze is niet snel bang, heeft een sterk gevoel voor rechtvaardigheid en durft risico’s te nemen als het gaat om de goede zaak.
Annemieke werd genomineerd door haar vriendin Welmoed van Eijndhoven – De Vrieze:
“Annemieke strijdt tegen borstkanker. Ze is een van mijn beste vriendinnen en ik ken haar al vanaf de lagere school, zo’n 40 jaar. Ik schrok ontzettend van het nieuws en het grijpt me heel erg aan. Ze heeft een lieve man en twee kinderen van 11 en 14 jaar. Annemieke wil niks van prognoses weten, maar ze gaat ervoor. Ze is strijdlustig! Ze zit op dit moment vol in het traject om beter te worden. Annemieke is ontzettend bescheiden, geen aansteller en zeurt nooit. Haar leidinggevende functie bij een grote bank heeft ze tijdelijk neergelegd. Natuurlijk zijn er momenten dat ze moe is of dat het even niet gaat, maar ze zet door, ook voor haar gezin. Annemieke heeft een prachtige bos haar en is uit voorzorg alvast naar een pruikenwinkel gegaan. Dat vind ik zo dapper! Ik koester onze vriendschap en wil die met deze nominatie bekrachtigen.”

Kom op 5 juni naar het grootste worshipconcert van Nederland
Ontdek meer