Bestel het boek 'Moderne Profeten'
1 november 2021 · 14:31
Update: 19 november 2024 · 14:29
Bij de podcastserie Moderne Profeten is ook een boek gemaakt. Om door te lezen, denken en praten over het leven van de acht moderne profeten en wat zij ons en onze tijd te zeggen hebben.
Wat is wijsheid in deze onduidelijke tijd, waarin zoveel gebeurt? Welke stem vertrouw je? Naast de podcastserie Moderne Profeten, schreef Kees van Ekris aanvullend het boek Moderne Profeten.
Dit boek gaat verder in op de levens en inspiratiebronnen van de acht in de podcast geportretteerde moderne, christelijke profeten: Martin Luther King, Frère Christian de Chergé, Desmond Tutu, Dorothy Day, Dietrich Bonhoeffer, Bisschop Muskens, Jacques Ellul en Angela Merkel. Je ontdekt het maatschappelijke onrecht dat ze blootlegden – of nog steeds doen – én je voelt de kracht van hun levens, hun bronnen, hun woorden, hun daden.
En je zult zien… waar zij voor streden is hier en nu nog nét zo relevant.
Wat kunnen wij van hen leren?
Het boek helpt je, in combinatie met de podcast, om na te denken en met elkaar door te praten over wat deze mensen ons en onze tijd te zeggen hebben.
Meest gelezen
- Is de bloedmaan een Bijbels teken van de eindtijd?
Verklaarbaar verschijnsel of profetie?
Is de bloedmaan een Bijbels teken van de eindtijd?
- Raven van Dorst in 'De Kist': ‘Ik vind de wereld geen fijne plek om te zijn’
'De Kist', donderdag 18 september, 20:30 uur, NPO 2
Raven van Dorst in 'De Kist': ‘Ik vind de wereld geen fijne plek om te zijn’
- Henri Bontenbal (CDA): ‘Lees Johannes 8 voordat je iemand cancelt'
Politiek & Privé
Henri Bontenbal (CDA): ‘Lees Johannes 8 voordat je iemand cancelt'
Lees ook
- Rob Oudkerk presenteert talkshow van De Joodse Wereld - Wat motiveert hem?
Rob Oudkerk presenteert talkshow van De Joodse Wereld - Wat motiveert hem?
- ‘In het begin denk je nog: iedereen vergeet weleens wat’
Hoe Jan en Ria de Winter omgaan met dementie
‘In het begin denk je nog: iedereen vergeet weleens wat’
- Column Tijs: 'TV is een prachtig medium'
Televisie toont echte emoties
Column Tijs: 'TV is een prachtig medium'
Schrijf je hier in voor de EO-nieuwsbrief
Wil je op de hoogte blijven waar de EO mee bezig is? Meld je aan voor de EO nieuwsbrief vol inspirerende verhalen, de nieuwste programma's en waardevolle verdieping. EO. Als je gelooft.
Lees onze privacyverklaring.