‘Bevrijdende liefde’ van Francine Rivers wordt verfilmd
12 mei 2020 · 15:47
Update: 15 november 2024 · 08:34
De roman 'Bevrijdende liefde' van de Amerikaanse schrijfster Francine Rivers wordt verfilmd. De cast is inmiddels bekend: een van de hoofdrolspelers is de Nederlandse Famke Janssen. De film komt naar verwachting in het voorjaar van 2021 uit.
“Dit is een droom die uitkomt, niet alleen voor mij, maar voor iedereen die uitkeek naar de verfilming van dit boek,” laat Rivers op haar Facebook-pagina weten. “Ik ben blij dat we onlangs de productie afgerond hebben, met een fantastische regisseur (D.J. Caruso, red.) en cast. Ik kan niet wachten om het verhaal begin volgend jaar op het grote scherm te zien.”
Hedendaagse hervertelling
Bevrijdende liefde verscheen in 2013 op de Nederlandse boekenmarkt en werd al snel een bestseller. Het is een hedendaagse hervertelling van het Bijbelboek Hosea, tegen de romantische achtergrond van de California Gold Rush van 1850. Het verhaal draait om Angel, die als jong meisje werd verkocht en misbruikt en later gedwongen om haar lichaam te verkopen. De enige kracht die Angel in staat stelt om te overleven, is de diepe haat die zij koestert. Totdat ze Michael Hosea ontmoet, een man die God wil dienen en bij alles zoekt naar Zijn wil. Ze ontdekt dat er geen gebrokenheid is die liefde niet kan genezen.
Beeld: Elaina Burdo
Meest gelezen
- Wat betekent Pinksteren?
En wat heeft Pinksteren met de heilige Geest te maken?
Wat betekent Pinksteren?
- Nieuw seizoen Meer dan verwacht: ‘Zeker moeders kunnen soms best scherp zijn naar elkaar’
Nieuw seizoen Meer dan verwacht: ‘Zeker moeders kunnen soms best scherp zijn naar elkaar’
- Drielingouders Mieke en Nick: ‘Het is niet alleen leuk en schattig, maar ook heel intens’
Persoonlijk verhaal
Drielingouders Mieke en Nick: ‘Het is niet alleen leuk en schattig, maar ook heel intens’
Lees ook
- Vader Roy en zoon Jordy zijn allebei voorganger: 'Volgens anderen lijken we op elkaar'
Vader Roy en zoon Jordy zijn allebei voorganger: 'Volgens anderen lijken we op elkaar'
- Dit weekend op tv: 'Herdenking 1700 jaar Nicea' en Frank Lammers in 'Een buitengewoon gesprek'
Wat ga jij kijken?
Dit weekend op tv: 'Herdenking 1700 jaar Nicea' en Frank Lammers in 'Een buitengewoon gesprek'
- Mirjams zoon Yoran is vermist: ‘Ik wist gelijk: vanaf nu is mijn leven anders’
Wil je horen
Mirjams zoon Yoran is vermist: ‘Ik wist gelijk: vanaf nu is mijn leven anders’
Schrijf je hier in voor de Visie-nieuwsbrief
Als christelijke gids willen we je helpen om te leven met God. We brengen je persoonlijke verhalen, verdiepende thema’s, christelijk nieuws en mediatips. In onze wekelijkse nieuwsbrief willen we je inspireren om hoopvol te leven en te geloven.
Lees onze privacyverklaring.