BN'ers redden dieren in nood in 'Op de dierenambulance met...'
8 februari 2021 · 13:10
Update: 15 november 2024 · 08:36
Bekende infulencers rijden in Op de dierenambulance met... een dag mee met een vrijwilliger van de Dierenbescherming. Het is een achtbaan met levensreddende acties vol spanning en emoties. We zien onder anderen Nienke Plas, Rachel Rosier, Gio Latooy, Anne-Mar Zwart en Rutger Vink in actie. Anne Appelo presenteert dit nieuwe EO-programma.
De vrijwilligers op de dierenambulance worden dagelijks geconfronteerd met dierenleed. Vanaf vandaag zien we in Op de dierenambulance met... wat zij meemaken als ze op pad gaan. Hoe reageren de BN'ers? Anne Appelo, die zelf ook een dag meerijdt, doet verslag van hun belevenissen. Kunnen de influencers zich groothouden of pinken ze af en toe een traantje weg?
Anne Appelo: 'Helden op dierenambulance'
In de eerste aflevering van deze nieuwe reeks rijdt Youtube-ster Gio Latooy mee op de dierenambulance. Gio beleeft bijzondere momenten als hij een nest babykonijntjes moet ophalen en een gewonde kat redt. Het vrijlaten van vier zwanen in de natuur vraagt van Gio het uiterste. Want hoe pak je deze grote vogels met hun sterke vleugels?
Op de dierenambulance met... Gio Latooy
Vanaf maandag 8 februari, iedere werkdag, 18.10 uur, NPO 3
Kijk 'Op de dierenambulance met...' hier terug
Meest gelezen
- Vincenza La Porta is de nieuwe directeur-uitgever van het Nederlands Dagblad: ‘Ik voel mij bevoorrecht’
Vincenza La Porta is de nieuwe directeur-uitgever van het Nederlands Dagblad: ‘Ik voel mij bevoorrecht’
- Mama Mirjam: ‘Ik wens dat we vriendjes blijven!’
Column
Mama Mirjam: ‘Ik wens dat we vriendjes blijven!’
- Paul is er een van een vierling, maar: ‘Ik hoefde niet te vechten voor mijn eigen identiteit’
Persoonlijk verhaal
Paul is er een van een vierling, maar: ‘Ik hoefde niet te vechten voor mijn eigen identiteit’
Lees ook
- Het hart van Wilma Veen stopte er meerdere keren mee
‘Na zo veel hartstilstanden is mijn leven een groter wonder dan ooit’
Het hart van Wilma Veen stopte er meerdere keren mee
- Wandelen door de geschiedenis? Christine werkte mee aan een bijzonder project
Wandelen door de geschiedenis? Christine werkte mee aan een bijzonder project
- Lizette (38) is reisblogger: ‘Ik zie mezelf reizen tot ik erbij neerval’
Persoonlijk verhaal
Lizette (38) is reisblogger: ‘Ik zie mezelf reizen tot ik erbij neerval’
Schrijf je hier in voor de Visie-nieuwsbrief
Als christelijke gids willen we je helpen om te leven met God. We brengen je persoonlijke verhalen, verdiepende thema’s, christelijk nieuws en mediatips. In onze wekelijkse nieuwsbrief willen we je inspireren om hoopvol te leven en te geloven.
Lees onze privacyverklaring.