
Dit zijn Naomi en Rossano uit 'Handen aan de couveuse'
Handen aan de couveuse, woensdag om 21.30 uur op NPO 1
5 oktober 2022 · 10:32| Leestijd:2 min
Update: 11 oktober 2022 · 11:53
Naomi is na een zwangerschap van nog geen zes maanden bevallen van haar zoon Naël. Zelf weet ze niets meer van de bevalling, omdat ze op dat moment in zorglijke toestand op de intensive care lag. Dit brengt voor haar een mentaal zwaar traject met zich mee. In 'Handen aan de couveuse' deelt Naomi met Anne-Mar hoe ze deze moeilijke tijd doorkomt.
Naomi (39) en Rossano (34) leerden elkaar drie jaar geleden kennen. Al vrij snel trok Rossano bij Naomi en haar dochters Khalilah (23) en Jhenai (15) in. Het geloof is erg belangrijk voor dit gezin. Ze kijken iedere week de online dienst van De Levende Steen en halen hier veel kracht en steun uit.
Werk, zwangerschap en corona
Voor de geboorte van Naël werkte Naomi fulltime als ambulant persoonlijk begeleider. Ook volgde ze in de avonduren een hbo-opleiding. Helaas heeft ze haar werk tijdelijk moeten neerleggen door de zwangerschap, haar corona besmetting en alles wat daarbij kwam kijken. Rossano werkt fulltime als bijrijder op de vrachtwagen en is vaak lange dagen van huis.
Samen koken en verjaardagsfeestjes
Deze rasechte Rotterdammers houden erg van gezelligheid en zijn elk weekend op een verjaardagsfeestje te vinden. Voordat Naël werd geboren, gingen ze op de zaterdagen dat ze geen verjaardagsfeestje hadden graag samen uit eten of naar de bioscoop.
De zondag is voor dit samengestelde gezin een belangrijke dag. Dan maken ze eerst met z’n allen het hele huis schoon en daarna gaan ze lekker samen Netflixen met ongezond eten erbij. Ook zijn ze gek op muziek luisteren en uitgebreid koken voor de hele familie. Ze staan vaak samen in de keuken om nieuwe gerechten uit te proberen.
Schrijf je in voor de nieuwsbrief Opgroeien & Gezin
In onze tweewekelijkse nieuwsbrief bieden we je inspirerende (geloofs)verhalen, de mooiste podcasts en programma's die raken.
Meest gelezen
- Zo werk je aan een gezonde, sterke en liefdevolle relatie – 8 tips van relatietherapeut Cocky Drost
Wil je weten
Zo werk je aan een gezonde, sterke en liefdevolle relatie – 8 tips van relatietherapeut Cocky Drost
- Liefde op de EO-Jongerendag van 1977 – en nu nog steeds bij elkaar: ‘Het begon op de tribune'
Interview
Liefde op de EO-Jongerendag van 1977 – en nu nog steeds bij elkaar: ‘Het begon op de tribune'
- EO moet bezuinigen op programmering en organisatiekosten
EO moet bezuinigen op programmering en organisatiekosten
Lees ook
- Jurjen ten Brinke: We mogen leven in de zekerheid dat God ons vasthoudt
De Bijbel Open
Jurjen ten Brinke: We mogen leven in de zekerheid dat God ons vasthoudt
- In Bijbelboek Jesaja rebelleert het volk tegen God - welke parallellen zie je nu met de wereld?
Visie op de Bijbel
In Bijbelboek Jesaja rebelleert het volk tegen God - welke parallellen zie je nu met de wereld?
- Kefah en de Wijzen: ‘Hoop is een werkwoord met opgestroopte mouwen’ – vier vrouwen over veerkracht
Kijktip
Kefah en de Wijzen: ‘Hoop is een werkwoord met opgestroopte mouwen’ – vier vrouwen over veerkracht







