Elbert Smelt vernoemt pasgeboren zoontje naar Kinga Bán
16 augustus 2021 · 15:10
Update: 7 augustus 2023 · 16:39
Hoera! Trinity-zanger en EO-presentator Elbert Smelt laat op Instagram zijn pasgeboren zoontje zien. Elbert en zijn vrouw Linda kozen voor de bijzondere naam: Jesse King. Vernoemd naar hun dierbare vriendin Kinga Bán die in 2019 overleed.
“Toen Jesse nog in de buik van Linda zat moest ik een liedje van onze lieve vriendin Kinga zingen voor Nederland Zingt: 'Deel met mij in de overvloed, er is genoeg. Voel je vrij jezelf te zijn, want je bent en blijft altijd welkom.’ De tekst ademt zozeer wie Kinga was dat ik volschoot.” Schrijft de zanger op Instagram. “En toen moesten we een naam kiezen voor ons jochie. Het werd Jesse King. Want zo noemden we Kinga het vaakst: King.”
Een kusje van Kinga en de King
“En afgelopen week werd 'ie dus geboren en keek ik in de ogen van ons zoontje, de kroon op ons gezin. Hij keek me aan, zo net vanuit de donkere creatieve wereld van de overkant, en het leek alsof Kinga samen met de King nog vlak voor zijn geboorte hem een kusje op z’n voorhoofd hadden gegeven. En natuurlijk schoten Linda en ik weer vol, zoveel geluk is niet te bevatten natuurlijk! We zijn super dankbaar en overjoyed.”
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Zangeres Kinga Bán (37) overleden: ‘Als ik sterf, ga ik naar een plek waar het goed is’
Zangeres Kinga Bán (37) overleden: ‘Als ik sterf, ga ik naar een plek waar het goed is’
Beluister 'Altijd Welkom'
Kijk en luister hieronder naar het lied van Kinga tijdens de opname van Nederland Zingt waarbij Elbert volschoot.
Gratis: Boekje met 300 Bijbelse babynamen
Op zoek naar een Bijbelse naam? Bestel nu gratis het boekje ‘Bijbelse babynamen’. In dit online boekje vind je maar liefst 300 Bijbelse babynamen, inclusief hun betekenis. En je ontvangt ook nog eens vier inspiratiemails, boordevol tips, mooie teksten voor op een geboortekaartje en artikelen over (geloofs)opvoeding.
Lees onze privacyverklaring.
Foto: Instagram Elbert Smelt
Meest gelezen
- 70+ en influencer: ‘Toen mijn kat overleed, kreeg ik honderden lieve reacties’
Het social media-account van Jan van den Bosch groeit met de dag
70+ en influencer: ‘Toen mijn kat overleed, kreeg ik honderden lieve reacties’
- Oma Mia en kleindochter Bibi gaan viraal met oer-Hollandse recepten
‘Ik dacht dat TikTok iets met kippen was’
Oma Mia en kleindochter Bibi gaan viraal met oer-Hollandse recepten
- Marinthe was zwanger van een drieling, totdat één kindje overleed in haar buik
Persoonlijk verhaal
Marinthe was zwanger van een drieling, totdat één kindje overleed in haar buik
Lees ook
- Filmtip: How to train your dragon
Een bekend verhaal, maar nog steeds fijn
Filmtip: How to train your dragon
- 'Ketikoti is geen ver-van-mijn-bedshow: ook Zwolle heeft banden met slavernij'
EO-presentator Jurjen ten Brinke duikt in de geschiedenis van de Hanzestad
'Ketikoti is geen ver-van-mijn-bedshow: ook Zwolle heeft banden met slavernij'
- Column TimZingt: 'Dit examenjaar draait niet alleen om mei, maar om míj'
Column TimZingt: 'Dit examenjaar draait niet alleen om mei, maar om míj'
Schrijf je hier in voor de Eva-nieuwsbrief
Eva is het magazine voor vrouwen van de EO. In de Eva nieuwsbrief ontvang je wekelijks een selectie van de mooiste artikelen: levensverhalen, artikelen over mentale weerbaarheid, gezondheid en liefde & relaties.
Lees onze privacyverklaring.