Gemoederen lopen hoog op in slotaflevering 'Dream School'
26 mei 2020 · 11:45
Update: 15 november 2024 · 08:47
In de slotaflevering van Dream School (NTR) komt topvoetballer Dominique Bloodworth lesgeven. Naast de les van deze Oranje Leeuwin staat er een excursie op het programma. De leerlingen gaan met rapper Junte – 'Sticks' – Uiterwijk naar zijn expositie in Museum de Fundatie in Zwolle. Maar tijdens dit uitstapje lopen de gemoederen hoog op.
Voor de vierde keer hebben voormalig bokser Lucia Rijker en rector Eric van ‘t Zelfde de deuren van het oude klooster in de bossen bij Hilversum geopend. Veertien voortijdig schoolverlaters gingen hier de afgelopen weken in het realityprogramma Dream School de confrontatie met zichzelf aan.
(Tekst loopt door onder de foto.)
In de laatste aflevering van Dream School zal duidelijk worden hoe de leerlingen op het experiment terugkijken. Hebben ze een overwinning op zichzelf behaald en een stap gezet in de richting van een mooie toekomst?
'Heilige Boontjes'
Na de ervaring in Zwolle is het de vraag hoe de slotbijeenkomst van Dream School zal verlopen. Blijft het daar wel rustig? Alle leerlingen hebben hun ouders en begeleiders uitgenodigd voor een bijzondere lunch. Maar deze maaltijd hoeven ze niet in hun eentje te bereiden. Ze krijgen hulp van het kooktrio ‘De worsten van Babel’ en koffiemakers ‘Heilige boontjes’, die eerder als docenten in het programma te gast waren.
Dream School (slot)
(herhaling: woensdag 27 mei, 21.55 uur, NPO 3)
Beeld: NTR
Meest gelezen
- Column Elbert: 'Wat haalt papa toch allemaal uit op tv?'
Elbert over alle kinderprogramma's die zijn gezin kijkt
Column Elbert: 'Wat haalt papa toch allemaal uit op tv?'
- Bernice Klein verloor bij een brand vier broertjes
‘Een van m’n zussen riep: ‘Jezus, red onze broertjes!’’
Bernice Klein verloor bij een brand vier broertjes
- Rachel Rosier zoekt naar antwoorden in de Gazaoorlog: 'Wie is goed, wie is fout?'
'Het graf van Rachel': 6 mei om 22.20 uur bij de EO op NPO 2.
Rachel Rosier zoekt naar antwoorden in de Gazaoorlog: 'Wie is goed, wie is fout?'
Lees ook
- Moeder en dochter onder één dak: 'Als ik aan het werk ben, vouwt mijn moeder de was op'
Hoe is het om samen met je moeder te wonen?
Moeder en dochter onder één dak: 'Als ik aan het werk ben, vouwt mijn moeder de was op'
- Het weekend van Anne-Mar Zwart
Presentatrice Anne-Mar Zwart over haar weekend
Het weekend van Anne-Mar Zwart
- Moeder en dochter onder één dak: 'We zijn bij elkaar, maar niet op een kleffe manier’
Hoe is het om samen met je moeder te wonen?
Moeder en dochter onder één dak: 'We zijn bij elkaar, maar niet op een kleffe manier’
Schrijf je hier in voor de Visie-nieuwsbrief
Als christelijke gids willen we je helpen om te leven met God. We brengen je persoonlijke verhalen, verdiepende thema’s, christelijk nieuws en mediatips. In onze wekelijkse nieuwsbrief willen we je inspireren om hoopvol te leven en te geloven.
Lees onze privacyverklaring.