Is Margje Fikse de slimste mens?
16 december 2020 · 12:40
Update: 21 november 2024 · 07:38
Elke woensdagavond nemen drie prominente Nederlanders het onder leiding van Philip Freriks tegen elkaar op in de De slimste mens (KRO-NCRV). Vanavond is EO-presentator Margje Fikse voor het eerst in het programma te zien. Treedt zij in de voetsporen van winnaar Astrid Kersseboom?
Wie wordt deze winter De slimste mens? Onder leiding van presentator Philip Freriks en het kritische oog van jurylid en historicus Maarten van Rossem gaan drie prominente Nederlanders de strijd aan in de vragenarena. Elke aflevering valt een deelnemer af en komt er een nieuwe kandidaat bij.
Dit keer is de uitdager niemand minder dan EO-presentator Margje Fikse. Weet zij meer dan haar tegenstanders en wordt zij de opvolger van Astrid Kersseboom, die afgelopen zomer met de bokaal van De slimste mens aan de haal ging?
De slimste mens: Margje Fikse
Woensdag 16 december, 20.40 uur, NPO 2
Kijk 'De slimste mens' hier terug
Meest gelezen
- Nieuw gezin in tweede seizoen van 'Meer dan Verwacht'
Vanaf 9 juni dagelijks bij de EO op NPO 1
Nieuw gezin in tweede seizoen van 'Meer dan Verwacht'
- Musicalster Pia Douwes (60): ‘Wat blijft er over na alle glitter en glamour?’
Persoonlijk verhaal
Musicalster Pia Douwes (60): ‘Wat blijft er over na alle glitter en glamour?’
- Cora uit 'Meer van verwacht': 'Na 4 jaar hopen hebben we 3 wonderbaby's'
Nieuw seizoen 'Meer dan Verwacht' bij de EO
Cora uit 'Meer van verwacht': 'Na 4 jaar hopen hebben we 3 wonderbaby's'
Lees ook
- De Bijbel Open |Jan Martijn Abrahamse: 'Hoe leer je Jezus' stem verstaan?'
Johannes 10:11-21
De Bijbel Open |Jan Martijn Abrahamse: 'Hoe leer je Jezus' stem verstaan?'