Karavaan Martine van Os trekt in 'We zijn er bijna!' door Nederland
10 augustus 2021 · 15:30
Update: 15 november 2024 · 10:16
Vanavond start een nieuw seizoen van We zijn er bijna! (MAX). Onder leiding van Martine van Os gaat een groep Nederlandse toeristen met eigen caravan of camper op weg gaat naar een vakantiebestemming. Dit jaar blijft Martine met haar karavaan dicht bij huis.
Martine van Os maakt met de groep een tocht door Nederland. In de eerste aflevering van We zijn er bijna begint de reis in Groningen, op een camping dicht bij de stad. Jan en Lotty zijn de komende dertig dagen de reisleiders van deze groep. Ze nemen de reizigers mee naar het centrum. Daar genieten ze op een dakterras van een welverdiende lunch.
'Boot ingeruild voor camper'
Louis en Jeannette hebben jarenlang met een boot vakantie gevierd, maar sinds kort hebben ze een camper. Ook zij hebben zich in We zijn er bijna! aangesloten bij de karavaan van Martine van Os. Het stel moet nog even wennen aan deze vorm van vakantie vieren, vooral omdat de camper wat minder ruimte biedt dan ze gewend zijn.
(Tekst loopt door onder de foto.)
Daarna reist het gezelschap in We zijn er bijna! via Lauwersoog naar Workum. Tijdens een wandeling in Natuurpark Lauwersmeer maken we kennis met Hans en Hetty uit Zeeland, en in Workum staat een sloepentocht op het programma.
Nieuw seizoen 'We zijn er bijna!'
Vanaf 10 augustus, iedere dinsdag, 20.35 uur, NPO 1
Beeld: Alalena/MAX
Kijk 'We zijn er bijna!' hier terug
Meest gelezen
- Column Elbert: 'Wat haalt papa toch allemaal uit op tv?'
Elbert over alle kinderprogramma's die zijn gezin kijkt
Column Elbert: 'Wat haalt papa toch allemaal uit op tv?'
- Bernice Klein verloor bij een brand vier broertjes
‘Een van m’n zussen riep: ‘Jezus, red onze broertjes!’’
Bernice Klein verloor bij een brand vier broertjes
- Rachel Rosier zoekt naar antwoorden in de Gazaoorlog: 'Wie is goed, wie is fout?'
'Het graf van Rachel': 6 mei om 22.20 uur bij de EO op NPO 2.
Rachel Rosier zoekt naar antwoorden in de Gazaoorlog: 'Wie is goed, wie is fout?'
Lees ook
- Moeder en dochter onder één dak: 'Als ik aan het werk ben, vouwt mijn moeder de was op'
Hoe is het om samen met je moeder te wonen?
Moeder en dochter onder één dak: 'Als ik aan het werk ben, vouwt mijn moeder de was op'
- Het weekend van Anne-Mar Zwart
Presentatrice Anne-Mar Zwart over haar weekend
Het weekend van Anne-Mar Zwart
- Moeder en dochter onder één dak: 'We zijn bij elkaar, maar niet op een kleffe manier’
Hoe is het om samen met je moeder te wonen?
Moeder en dochter onder één dak: 'We zijn bij elkaar, maar niet op een kleffe manier’
Schrijf je hier in voor de Visie-nieuwsbrief
Als christelijke gids willen we je helpen om te leven met God. We brengen je persoonlijke verhalen, verdiepende thema’s, christelijk nieuws en mediatips. In onze wekelijkse nieuwsbrief willen we je inspireren om hoopvol te leven en te geloven.
Lees onze privacyverklaring.