Kefah ontmoet Koos Postema in nieuw seizoen 'De Kist'
3 januari 2022 · 10:30
Update: 15 november 2024 · 09:57
Vanavond gaat EO-presentator Kefah Allush langs bij Koos Postema (89) voor een goed gesprek over leven en dood. De vroegere presentator en verslaggever is te gast in de eerste aflevering van De Kist in het nieuwe seizoen. Postema mist zijn overleden vrouw en beseft dat hij op leeftijd is.
In september 2020 overleed de vrouw van tv-icoon Koos Postema. Ze waren al 70 jaar samen. Sindsdien is hij niet meer zo vrolijk, bekent hij, want ze is weg. Die gedachte komt steeds weer bij hem boven. Steun beleeft hij aan zijn kinderen, kleinkinderen en enkele vrienden. Dat helpt hem veel.
Als je al 89 bent, staat de dood toch op de hoek van de straat
Nu realiseert hij zich des te meer dat hij al 89 is. "Dan staat de dood toch op de hoek van de straat," zoals Koos Postema het omschrijft. In De Kist praat hij ook met Kefah Allush over zijn jeugd in de oorlog. Hij overleefde het bombardement van Rotterdam en ternauwernood de hongerwinter.
Nieuw seizoen 'De Kist' met Kefah Allush
Vanaf 3 januari, iedere maandag, 23.10 uur, NPO 2
Kijk 'De Kist' hier terug
Meest gelezen
- Bas: ‘Ik kan mijn kracht tegen Roos gebruiken wanneer ik wil, maar andersom niet’
Column
Bas: ‘Ik kan mijn kracht tegen Roos gebruiken wanneer ik wil, maar andersom niet’
- Is de bloedmaan een Bijbels teken van de eindtijd?
Verklaarbaar verschijnsel of profetie?
Is de bloedmaan een Bijbels teken van de eindtijd?
- Eva werd online gechanteerd met naaktfoto’s: ‘Ik kon mezelf niet zien zonder me vies te voelen’
Wil je zien
Eva werd online gechanteerd met naaktfoto’s: ‘Ik kon mezelf niet zien zonder me vies te voelen’
Lees ook
- 5 plekken waar het (bijna) stil is
Ga eropuit in deze natuurgebieden
5 plekken waar het (bijna) stil is
- Henri Bontenbal (CDA): ‘Een hardlooprondje doet soms wonderen’
Politiek & Privé
Henri Bontenbal (CDA): ‘Een hardlooprondje doet soms wonderen’
- Rivelino Rigters droomt van gelijke kansen voor iedereen
'De Verandering', zaterdag 13 september, 17:30 uur, NPO 2
Rivelino Rigters droomt van gelijke kansen voor iedereen
Schrijf je hier in voor de Visie-nieuwsbrief
Als christelijke gids willen we je helpen om te leven met God. We brengen je persoonlijke verhalen, verdiepende thema’s, christelijk nieuws en mediatips. In onze wekelijkse nieuwsbrief willen we je inspireren om hoopvol te leven en te geloven.
Lees onze privacyverklaring.