Navigatie overslaan
Sluit je aan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

Uitgelichte afbeelding

Kerken Zeewolde laten lampen branden tijdens Halloween

28 oktober 2020 · 09:34Visie

Update: 15 november 2024 · 08:35

Diverse kerken in Zeewolde laten in de nacht van 31 oktober op 1 november hun lampen branden. Zo willen ze tijdens Halloween een boodschap van hoop, vrede en licht laten zien.

“We willen als gezamenlijke kerken letterlijk laten zien dat er een Bron van licht is, juist in de duisterste nacht van het jaar,” zegt voorganger Bert Lakerveld van de Nederlands gereformeerde kerk Het Kruispunt, namens alle deelnemende organisaties op de website van Zeewolde Actueel. “Door de Bijbel ontdekken we dat God ons oproept niet in angst te leven. We geloven dat Jezus 2000 jaar geleden juist naar ons toe kwam als Licht van de wereld. Daarom laten we juist deze nacht de lampen branden, als teken van hoop en licht.”

Christelijke boekwinkel

Behalve Het Kruispunt, laten ook de Schuilhof (gereformeerd vrijgemaakt), de Maranathakerk (christelijk gereformeerd) de Christengemeente Zeewolde en de Evangelische Gemeente Zeewolde de lampen branden. Ook christelijke boekwinkel Book-Inn doet mee aan de actie.

Beeld: Shutterstock

    Deel dit artikel:

    Meest gelezen

    Lees ook