Kleur Lamborghini 'dilemma' in 'Waar doen ze het van?'
21 oktober 2020 · 11:15
Update: 21 november 2024 · 07:37
Het EO-programma Waar doen ze het van? volgt vier gezinnen, allemaal met een heel verschillende financiële situatie. In deze aflevering wordt opnieuw duidelijk dat deze huishoudens heel verschillende zorgen hebben. Waar het ene gezin op schuldsanering hoopt, twijfelt het andere over de kleur van een zeer luxe auto.
Marco en Joke de Vrind hopen in deze aflevering van Waar doen ze het van? dat ze toestemming krijgen om in de schuldsanering een deel van hun schulden af te lossen. Daarvoor moet het grootste deel van zo’n 90.000 euro schuld kwijtgescholden worden. Het gaat erom spannen: mogen ze gebruikmaken van deze regeling? Ondertussen leven zij van 75 euro per week, waarvan een groot deel opgaat aan tabak.
De familie Geerts gaat naar de verloskundige, omdat kind nummer acht op komst is! Moeder Annemarie is blij. Bij de Azimi’s zijn de zorgen van een andere aard dan bij de andere families. Het miljonairsgezin vindt het lastig om een knoop door te hakken over de kleur van de gloednieuwe Lamborghini.
Waar doen ze het van?
Woensdag 21 oktober, 21.30 uur, NPO 1
Kijk 'Waar doen ze het van?' hier terug
Meest gelezen
- Babette over verlies, vergeving en geloof: ‘Ik vond het tegenstrijdig dat God mijn aardse vader wegnam’
Persoonlijk verhaal
Babette over verlies, vergeving en geloof: ‘Ik vond het tegenstrijdig dat God mijn aardse vader wegnam’
- Maaike Martens verloor ‘Wie is de Mol?’: ‘Ik was vereerd dat mensen op mij zaten’
Wil je zien
Maaike Martens verloor ‘Wie is de Mol?’: ‘Ik was vereerd dat mensen op mij zaten’
- Corine (40) heeft post-COVID: ‘Alles uit mijn leven voor corona ben ik kwijt’
Corona is niet voor iedereen voorbij
Corine (40) heeft post-COVID: ‘Alles uit mijn leven voor corona ben ik kwijt’
Lees ook
- Column Elbert: 'Hoe mijn blokfluit een praatstok werd'
'Geregeld is het aan tafel een kakofonie van gebekvecht'
Column Elbert: 'Hoe mijn blokfluit een praatstok werd'
- 'We zijn Yoran kwijt' - Het aangrijpende verhaal van de familie Krol
Verder na een groot verlies
'We zijn Yoran kwijt' - Het aangrijpende verhaal van de familie Krol
- ‘Blijf nieuwsgierig naar het leven van je puber’
Belle-dag lanceert ouderprogramma
‘Blijf nieuwsgierig naar het leven van je puber’