Neo de Bono uit Moerwijk in 'Nederland Zingt Dichtbij'
6 juni 2020 · 16:00
Update: 15 november 2024 · 08:11
Neo de Bono van 'Geloven in Moerwijk' weet wat het is om steenrijk én straatarm te zijn. In het EO-programma Nederland Zingt Dichtbij laat hij zondagmorgen aan Jurjen ten Brinke zien wat de coronacrisis voor gevolgen heeft in Moerwijk, een van de armste wijken van Den Haag.
Steeds meer kwetsbaren komen in de knel in Moerwijk, nu de voedselbank dicht is en veel mensen de deur niet uit kunnen. Gelovigen, niet-gelovigen, particulieren en bedrijven in de Haagse wijk Moerwijk bundelen hun krachten, om te voorkomen dat mensen de dupe worden van de coronacrisis. Ze zamelen geld en voedsel in, en koken samen om kwetsbare mensen te helpen.
Initiatieven tijdens coronacrisis
Evangelist Jurjen ten Brinke ontmoet in deze wijk Neo de Bono van 'Geloven in Moerwijk', die hem laat zien welke initiatieven hier ontplooid worden. Het wordt opnieuw een uitzending van Nederland Zingt Dichtbij vol positieve acties, waaraan jij ook aan kunt bijdragen. Uiteraard met de vertrouwde muziek, samenzang en een inspirerende Bijbelse overdenking.
Nederland Zingt Dichtbij: 'Kom je ook in actie?'
Zondag 7 juni, 11.40 uur, NPO 2
(De EO zond deze aflevering eerder uit op 5 april.)
Meest gelezen
- Bas: ‘Ik kan mijn kracht tegen Roos gebruiken wanneer ik wil, maar andersom niet’
Column
Bas: ‘Ik kan mijn kracht tegen Roos gebruiken wanneer ik wil, maar andersom niet’
- Is de bloedmaan een Bijbels teken van de eindtijd?
Verklaarbaar verschijnsel of profetie?
Is de bloedmaan een Bijbels teken van de eindtijd?
- Eva werd online gechanteerd met naaktfoto’s: ‘Ik kon mezelf niet zien zonder me vies te voelen’
Wil je zien
Eva werd online gechanteerd met naaktfoto’s: ‘Ik kon mezelf niet zien zonder me vies te voelen’
Lees ook
- 5 plekken waar het (bijna) stil is
Ga eropuit in deze natuurgebieden
5 plekken waar het (bijna) stil is
- Henri Bontenbal (CDA): ‘Een hardlooprondje doet soms wonderen’
Politiek & Privé
Henri Bontenbal (CDA): ‘Een hardlooprondje doet soms wonderen’
- Rivelino Rigters droomt van gelijke kansen voor iedereen
'De Verandering', zaterdag 13 september, 17:30 uur, NPO 2
Rivelino Rigters droomt van gelijke kansen voor iedereen
Schrijf je hier in voor de Visie-nieuwsbrief
Als christelijke gids willen we je helpen om te leven met God. We brengen je persoonlijke verhalen, verdiepende thema’s, christelijk nieuws en mediatips. In onze wekelijkse nieuwsbrief willen we je inspireren om hoopvol te leven en te geloven.
Lees onze privacyverklaring.