Paleis voor een Prikkie: Brian en Peer creëren 'gypsy' woonkamer
2 september 2020 · 18:10
Update: 15 november 2024 · 10:01
Brian Jacobs en Peter Akkerman, beter bekend als Brian en Peer, reizen in Paleis voor een Prikkie (SBS 6) af naar Rijnsburg. Hier wonen Silvana en Rein samen met hun drie jonge kinderen. Ze schamen zich voor hun interieur, maar hebben helaas geen geld voor nieuwe meubels. Kunnen de twee topdesigners de huiskamer voor 250 euro opnieuw inrichten?
Brian en Peer hebben het stokje overgenomen van hun collega's Frank Jansen en Rogier Smit. In Paleis voor een Prikkie is het nieuwe duo in de Bollenstreek. Silvana en Rein uit Rijnsburg kampen met hoge schulden. Daarom lukt het niet om iets te verbeteren aan het interieur. Het stel krijgt hulp Brian en Peer, maar deze designers hebben vooral veel ervaring opgedaan met interieurs in het luxe segment, zoals een penthouse of een villa aan zee.
(Tekst loopt door onder de video.)
De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
In dit seizoen van Paleis voor een Prikkie zal blijken of het duo ook uit de voeten kan met een budget van slechts 250 euro. Vanavond zullen we zien of de mannen creatief genoeg zijn om de huiskamer van Silvana en Rein voor weinig geld op te knappen.
'Gypsy' inrichting
Rein houdt van de woonstijl 'gypsy' en daar weten Brian en Peer wel raad mee. Lukt het de Brabantse topontwerpers om met het budget van 250 euro een gypsy paleisje te maken voor deze familie? Aan het eind van de uitzending moet blijken of de bewoners tevreden zijn met het resultaat.
Paleis voor een Prikkie: Brian en Peer naar Rijnsburg
Woendag 2 september, 21.30 uur, SBS 6
Beeld: Wessel de Groot
Meest gelezen
- Is de bloedmaan een Bijbels teken van de eindtijd?
Verklaarbaar verschijnsel of profetie?
Is de bloedmaan een Bijbels teken van de eindtijd?
- Eva werd online gechanteerd met naaktfoto’s: ‘Ik kon mezelf niet zien zonder me vies te voelen’
Wil je zien
Eva werd online gechanteerd met naaktfoto’s: ‘Ik kon mezelf niet zien zonder me vies te voelen’
- Raven van Dorst in 'De Kist': ‘Ik vind de wereld geen fijne plek om te zijn’
'De Kist', donderdag 18 september, 20:30 uur, NPO 2
Raven van Dorst in 'De Kist': ‘Ik vind de wereld geen fijne plek om te zijn’
Lees ook
- Dubbele diagnose: hoe ADHD en autisme (AuDHD) elkaar tegenwerken én helpen
Tot op de bodem
Dubbele diagnose: hoe ADHD en autisme (AuDHD) elkaar tegenwerken én helpen
- 10 vragen aan zanger Christian Verwoerd: 'Zaterdag is mijn rustdag'
Hoe ontspant de liedschrijver?
10 vragen aan zanger Christian Verwoerd: 'Zaterdag is mijn rustdag'
- Zo geef je je gelukshormonen een boost
Dopamine, serotonine, oxytocine en endorfine
Zo geef je je gelukshormonen een boost
Schrijf je hier in voor de Visie-nieuwsbrief
Als christelijke gids willen we je helpen om te leven met God. We brengen je persoonlijke verhalen, verdiepende thema’s, christelijk nieuws en mediatips. In onze wekelijkse nieuwsbrief willen we je inspireren om hoopvol te leven en te geloven.
Lees onze privacyverklaring.