
Paleis voor een Prikkie: Brian en Peer creëren 'gypsy' woonkamer
'Maar lukt dat voor 250 euro?'; woensdag, 21.30 uur, SBS 6
2 september 2020 · 18:10| Leestijd:2 min![]()
Update: 15 november 2024 · 10:01
Brian Jacobs en Peter Akkerman, beter bekend als Brian en Peer, reizen in Paleis voor een Prikkie (SBS 6) af naar Rijnsburg. Hier wonen Silvana en Rein samen met hun drie jonge kinderen. Ze schamen zich voor hun interieur, maar hebben helaas geen geld voor nieuwe meubels. Kunnen de twee topdesigners de huiskamer voor 250 euro opnieuw inrichten?
Brian en Peer hebben het stokje overgenomen van hun collega's Frank Jansen en Rogier Smit. In Paleis voor een Prikkie is het nieuwe duo in de Bollenstreek. Silvana en Rein uit Rijnsburg kampen met hoge schulden. Daarom lukt het niet om iets te verbeteren aan het interieur. Het stel krijgt hulp Brian en Peer, maar deze designers hebben vooral veel ervaring opgedaan met interieurs in het luxe segment, zoals een penthouse of een villa aan zee.
(Tekst loopt door onder de video.)
De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
In dit seizoen van Paleis voor een Prikkie zal blijken of het duo ook uit de voeten kan met een budget van slechts 250 euro. Vanavond zullen we zien of de mannen creatief genoeg zijn om de huiskamer van Silvana en Rein voor weinig geld op te knappen.
'Gypsy' inrichting
Rein houdt van de woonstijl 'gypsy' en daar weten Brian en Peer wel raad mee. Lukt het de Brabantse topontwerpers om met het budget van 250 euro een gypsy paleisje te maken voor deze familie? Aan het eind van de uitzending moet blijken of de bewoners tevreden zijn met het resultaat.
Paleis voor een Prikkie: Brian en Peer naar Rijnsburg
Woendag 2 september, 21.30 uur, SBS 6
Beeld: Wessel de Groot
Meest gelezen
- ‘Rail Away’ stopt, maar eerst start nog een nieuw seizoen mét jubileumaflevering
Kijktip & interview
‘Rail Away’ stopt, maar eerst start nog een nieuw seizoen mét jubileumaflevering
- Mariska trouwde met een wildvreemde: ‘Het voelde meteen vertrouwd’
Persoonlijk verhaal
Mariska trouwde met een wildvreemde: ‘Het voelde meteen vertrouwd’
- De eerste EO-Jongerendag van Elly Zuiderveld: 'Het voelde alsof we een wereld instapten die niet de onze was'
Interview
De eerste EO-Jongerendag van Elly Zuiderveld: 'Het voelde alsof we een wereld instapten die niet de onze was'
Lees ook
- Jorieke Eijlers kijkt uit naar kerst: 'Ben het liefst op een plek met kaarsjes, muziek én warme chocolademelk'
Visie op het weekend
Jorieke Eijlers kijkt uit naar kerst: 'Ben het liefst op een plek met kaarsjes, muziek én warme chocolademelk'
- 'Monddood gemaakt worden door geheimen is niet leven' – waarom zwijgen voor Astrid Holleeder geen optie meer was
Kijktip
'Monddood gemaakt worden door geheimen is niet leven' – waarom zwijgen voor Astrid Holleeder geen optie meer was
- Voorganger gaat viraal met deze uitleg van 'Home Alone': zit het evangelie verstopt in de kerstfilm?
Inspiratie
Voorganger gaat viraal met deze uitleg van 'Home Alone': zit het evangelie verstopt in de kerstfilm?





