The Passion 2021 vanuit Roermond: 'Ik ben er voor jou'
1 april 2021 · 14:30
Update: 15 november 2024 · 08:37
'The Passion' komt dit jaar rechtstreeks vanuit Roermond. Tijdens dit paasevenement wordt het lijdensverhaal van Jezus verteld door middel van muziek en vertellingen. Freek Bartels en Trijntje Oosterhuis vervullen de rollen van Jezus en Maria. Het evenement wordt vanavond door KRO-NCRV uitgezonden op NPO 1.
De verteller in deze editie van 'The Passion' is Humberto Tan. Acteurs Leo Alkemade en Tygo Gernandt vertolken de rollen Petrus en Pilatus. Artiest Rob Dekay kruipt in de huid van Judas. Anita Witzier verzamelt als verslaggever verhalen uit het hele land en doet verslag van de virtuele processie.
(Tekst loopt door onder de foto.)
Met het thema ‘Ik ben er voor jou’ willen de makers een oproep doen aan kijkers om voor de ander klaar te staan. “Dit thema is juist nu heel relevant," zegt Anita Witzier. "Omkijken naar de mensen om je heen is iets wat mij zeker aan het hart gaat en ik hoop dat we mensen kunnen inspireren en hoop kunnen geven."
The Passion
Beeld: Stijn Ghijsen
Meest gelezen
- Nieuw seizoen Meer dan verwacht: ‘Zeker moeders kunnen soms best scherp zijn naar elkaar’
Nieuw seizoen Meer dan verwacht: ‘Zeker moeders kunnen soms best scherp zijn naar elkaar’
- Drielingouders Mieke en Nick: ‘Het is niet alleen leuk en schattig, maar ook heel intens’
Persoonlijk verhaal
Drielingouders Mieke en Nick: ‘Het is niet alleen leuk en schattig, maar ook heel intens’
- Drielingmoeder Tatiana blijft positief, ondanks tegenslagen: ‘Het leven is hard, én mooi’
Persoonlijk verhaal
Drielingmoeder Tatiana blijft positief, ondanks tegenslagen: ‘Het leven is hard, én mooi’
Lees ook
- Column Arjan Lock: Een schenking met eeuwigheidswaarde
Column Arjan Lock: Een schenking met eeuwigheidswaarde
- Renske Luijten in 'Adieu God?': 'Ik geloof niet dat ik ooit echt heb geloofd'
Renske Luijten in 'Adieu God?': 'Ik geloof niet dat ik ooit echt heb geloofd'
- Vader Peter tegen zoon Jesse: ‘Doe het op jouw manier, dat is de juiste’
Vader Peter tegen zoon Jesse: ‘Doe het op jouw manier, dat is de juiste’
Schrijf je hier in voor de Visie-nieuwsbrief
Als christelijke gids willen we je helpen om te leven met God. We brengen je persoonlijke verhalen, verdiepende thema’s, christelijk nieuws en mediatips. In onze wekelijkse nieuwsbrief willen we je inspireren om hoopvol te leven en te geloven.
Lees onze privacyverklaring.