Veel politici in tweedehands outfits tijdens Prinsjesdag 2022
Outfits met een boodschap
20 september 2022 · 14:05| Leestijd:2 min
Update: 21 november 2024 · 08:51
Voor Prinsjesdag trek je niet zomaar een kloffie uit de kast, daar wordt over nagedacht. Al jaren maken politici door middel van hun outfit hun standpunt (extra) duidelijk. Ook tijdens Prinsjesdag 2022 is er goed nagedacht over de outfits. En dit jaar zagen we heel wat duurzame outfits.
Groen Links kamerlid Lisa Westerveld is een plaatje in haar 'tweedehandsje'.
Ook partijgenoot Suzanne Kröger ging voor tweedehands. Zij draagt een outfit van de Ketting Kledingruil.
Fractievoorzitter van de Partij van de Dieren Esther Ouwehand kan natuurlijk niet anders dan een duurzaam statement maken. Zij vraagt aandacht voor de oceanen. Ook Esthers jurk is tweedehands en is bewerkt door de textielkunstenares Mary Poppelier.
Outfits met een boodschap
Of deze outfits duurzaam zijn, is niet bekend, maar de dragers hebben wel een duidelijke boodschap.
Caroline van der Plas, vergezeld door haar 83-jarige moeder, van Boer Burger Beweging steekt haar steun voor de boeren niet onder stoelen of banken.
Silvana Simons van BIJ1 laat duidelijk zien dat zij het niet eens is met het kabinet.
Koninklijk
Natuurlijk ziet het Koninklijk paar eruit om door een ringetje te halen. Dit jaar vergezelde prinses Amalia haar ouders voor het eerst op Prinsjesdag. En ook zij is een plaatje. Een plaatje mét een tweedehands tintje, ze draagt een hoedje van haar moeder. De stof van Máxima's jurk is gemaakt van gerecycled materiaal.
Meest gelezen
- Teun op de Biblebelt: “Je bereikt meer met honing dan met zout”Nieuwe EO-realityserie Teun op de Biblebelt: “Je bereikt meer met honing dan met zout”
- Zanger en voormalig EO-radiomaker Wim Pols overleden'Wim is Thuis bij zijn hemelse Vader' Zanger en voormalig EO-radiomaker Wim Pols overleden
- Column Kefah: "Ben ik nu een slechte interviewer?"Column Kefah: "Ben ik nu een slechte interviewer?"
Lees ook
- Hoe blijf je als christen immuun voor de mening van anderen?Visie op de Bijbel Hoe blijf je als christen immuun voor de mening van anderen?
- Waarom deze theoloog zelf graan en druiven teelt voor het avondmaalMet hart en handen gezaaid Waarom deze theoloog zelf graan en druiven teelt voor het avondmaal
- Bezorg jij Carlos een kaartje in het ziekenhuis?De Kaartenclub Bezorg jij Carlos een kaartje in het ziekenhuis?
Schrijf je hier in voor de Eva-nieuwsbrief
Eva is het magazine voor vrouwen van de EO. In de Eva nieuwsbrief ontvang je wekelijks een selectie van de mooiste artikelen: levensverhalen, artikelen over mentale weerbaarheid, gezondheid en liefde & relaties.
Lees onze privacyverklaring.