Wie is Charly Luske (43)?
18 mei 2022 · 12:13
Update: 14 november 2024 · 17:06
Charly Luske is zanger en acteur. Hij draait al jarenlang mee in de muziekwereld en is onder de indruk van gospelmuziek. In 'Amazing Grace' maakt hij onder begeleiding van Berget Lewis kennis met dit prachtige genre.
Charly Luske speelde in diverse musicals in zowel Nederland als Duitsland. Zijn echte doorbraak kwam in 2011, met zijn deelname aan The Voice of Holland. In 2012 was hij als Judas te zien in The Passion en een jaar later deed hij mee aan De beste zangers van Nederland. Sindsdien stond hij regelmatig in het theater. Eerst met zijn tour The Story of George Michael en vervolgens The Story of Robbie Williams.
Ontzagwekkend
De coaches van Amazing Grace zijn geen onbekenden voor Charly: “Zowel met Shirma als Berget heb ik veel gezongen", vertelt hij. "Als je een keer met een van hen zingt, is dat al genoeg reden om te denken dat deelnemen aan dit programma te gek is."
“Ontzag is het eerste woord wat in mij opkomt als ik aan gospel denk. De stemmen, de samenzang… Je moet er als kind mee zijn opgegroeid om zo te kunnen zingen. Als je met je stem kunt laten horen wat er uit je ziel komt. Ik heb respect voor allerlei stijlen maar dit is een ander level dan zingen. Ik kan hoog zingen en ik kan rock zingen, maar als ik gospel hoor dan denk ik dat ik eigenlijk maar weinig kan. Dat zorgt ervoor dat ik het ook wel heel eng vind om aan Amazing Grace mee te doen."
Wie zitten er nog meer in team Berget?
Meest gelezen
- Vincenza La Porta is de nieuwe directeur-uitgever van het Nederlands Dagblad: ‘Ik voel mij bevoorrecht’
Vincenza La Porta is de nieuwe directeur-uitgever van het Nederlands Dagblad: ‘Ik voel mij bevoorrecht’
- Het hart van Wilma Veen stopte er meerdere keren mee
‘Na zo veel hartstilstanden is mijn leven een groter wonder dan ooit’
Het hart van Wilma Veen stopte er meerdere keren mee
- Zo ziet het ideale weekend van SGP-politica Lilian Janse eruit
'Heel eerlijk? Ik kijk nooit series'
Zo ziet het ideale weekend van SGP-politica Lilian Janse eruit
Lees ook
- ‘Om het goede leven wat te compenseren, beginnen we de dag met gym'
Op pad met de Christelijke Caravan Club
‘Om het goede leven wat te compenseren, beginnen we de dag met gym'
- Emigreren naar Italië: ‘Alles zit onder de schimmel!’
Persoonlijk verhaal
Emigreren naar Italië: ‘Alles zit onder de schimmel!’
- Wilfred: ‘Ik denk dat hier het gezegde dat ‘alles je bij de handen afbreekt’ voor is uitgevonden’
Column
Wilfred: ‘Ik denk dat hier het gezegde dat ‘alles je bij de handen afbreekt’ voor is uitgevonden’
Schrijf je hier in voor de EO-nieuwsbrief
Wil je op de hoogte blijven waar de EO mee bezig is? Meld je aan voor de EO nieuwsbrief vol inspirerende verhalen, de nieuwste programma's en waardevolle verdieping. EO. Als je gelooft.
Lees onze privacyverklaring.