Zus maakt zich zorgen om Christian in 'Uit de bak'
6 januari 2022 · 08:00
Update: 19 november 2024 · 16:50
Oud-politieman Dwight van van de Vijver begeleidt in Uit de bak (EO) ex-gedetineerden die buiten de gevangenis een nieuw leven proberen op te bouwen. Een van hen is Christian, die vandaag hoort of hij alsnog de bak in moet voor zijn laatste diefstal.
In deze aflevering van Uit de bak maken we kennis met de zus van Christian, die zielsveel van haar broer Christian houdt. Maar ze vertelt aan Dwight dat ze zich afvraagt of het ooit nog goed komt met hem. Ook ontmoet de presentator iemand die hij jaren geleden zelf oppakte tijdens zijn politiewerk in Utrecht. Mo leidt nu een eerlijk leven maar dat ging niet vanzelf. Nu motiveert hij anderen om het rechte pad te kiezen.
Ex-gedetineerden Jomarly, Anuar en Susanne zetten zetten eveneens stappen om een eerlijk leven op te bouwen in de samenleving. Ze vertellen in Uit de bak aan Dwight van van de Vijver waar ze tegenaan lopen. Anuar heeft last van onrust in zijn hoofd en stapt voor het eerst een Nederlandse kerk binnen. Susanne viert de verjaardag van haar man zónder de jarige, want hij zit nog in de gevangenis.
Dwight van van de Vijver in 'Uit de bak'
Iedere donderdag, 21.00 uur, NPO 3
Kijk 'Uit de bak' hier terug
Meest gelezen
- Column Elbert: 'Wat haalt papa toch allemaal uit op tv?'
Elbert over alle kinderprogramma's die zijn gezin kijkt
Column Elbert: 'Wat haalt papa toch allemaal uit op tv?'
- Bernice Klein verloor bij een brand vier broertjes
‘Een van m’n zussen riep: ‘Jezus, red onze broertjes!’’
Bernice Klein verloor bij een brand vier broertjes
- Rachel Rosier zoekt naar antwoorden in de Gazaoorlog: 'Wie is goed, wie is fout?'
'Het graf van Rachel': 6 mei om 22.20 uur bij de EO op NPO 2.
Rachel Rosier zoekt naar antwoorden in de Gazaoorlog: 'Wie is goed, wie is fout?'
Lees ook
- Moeder en dochter onder één dak: 'Als ik aan het werk ben, vouwt mijn moeder de was op'
Hoe is het om samen met je moeder te wonen?
Moeder en dochter onder één dak: 'Als ik aan het werk ben, vouwt mijn moeder de was op'
- Het weekend van Anne-Mar Zwart
Presentatrice Anne-Mar Zwart over haar weekend
Het weekend van Anne-Mar Zwart
- Moeder en dochter onder één dak: 'We zijn bij elkaar, maar niet op een kleffe manier’
Hoe is het om samen met je moeder te wonen?
Moeder en dochter onder één dak: 'We zijn bij elkaar, maar niet op een kleffe manier’
Schrijf je hier in voor de Visie-nieuwsbrief
Als christelijke gids willen we je helpen om te leven met God. We brengen je persoonlijke verhalen, verdiepende thema’s, christelijk nieuws en mediatips. In onze wekelijkse nieuwsbrief willen we je inspireren om hoopvol te leven en te geloven.
Lees onze privacyverklaring.