
Datum onbekend
Ook dit jaar vind je de EO op Opwekking. Een plek vol ontmoeting, muziek, inspiratie en gezelligheid. Of je nu even wilt uitrusten, een activiteit wilt meepakken, bekende EO-gezichten wilt ontmoeten of samen op de foto wilt in de photobooth: bij de EO-stand ben je van harte welkom.
In onze stand vind je dit jaar ook de EO-studio. Vanuit daar is het hele weekend van alles te beleven met EO-communities, presentatoren, podcasts en muzikale momenten. Kom langs, blijf hangen en ontdek wat er te doen is.
Wat kun je doen?
· Bezoek de EO-studio: ontdek het programma en beleef activiteiten van verschillende EO-communities.
· Ga op de foto in de photobooth: een gezellige herinnering aan Opwekking.
· Ontmoet EO-gezichten: van presentatoren tot podcastmakers en andere bekende gezichten.
· Doe mee: van workshops en ontmoetingen tot muziek, live momenten en spontane gezelligheid.
· Scoor jouw nieuwste BEAM-hoodie
· Ontdek het nieuwe EO-spel ‘Raad de christelijke plaat’
De BEAM hoodie is al jaren een echte Opwekking-favoriet. Ook dit jaar kun je bij de EO-stand weer terecht voor de nieuwste kleur. Bruin is dit jaar nieuw, en daarnaast zijn er ook nog een aantal kleuren van eerdere jaren verkrijgbaar.De hoodie is exclusief voor BEAM-leden en kost 30 euro. Je kunt kiezen uit de kleuren bruin, roze, beige, zwart en koningsblauw, in maten S tot en met XL.Nog geen BEAM-lid? Dan kun je je tijdens Opwekking eenvoudig aanmelden. Nieuwe leden krijgen bovendien 5 euro korting op hun aankoop tijdens Opwekking.
Openingstijden EO-stand
De highlights van vrijdag: binnenlopen, ontspannen en de EO-stand ontdekken
Vrijdag is hét moment om rustig kennis te maken met de EO-stand. De stand is open als studio, met op het grote scherm allerlei EO-content. Een fijne plek om even neer te strijken, rond te kijken en de sfeer van Opwekking in je op te nemen.
Natuurlijk staat ook de photobooth voor je klaar. Dus kom gerust langs om even te chillen, inspiratie op te doen en meteen een leuke foto te maken.
De highlights van zaterdag: verdieping, ritme en een gezellige afsluiter met BEAM
Op zaterdag bruist de EO-stand volop. EO Metterdaad is de hele dag aanwezig en zorgt voor verbinding, ontmoeting en activiteit in de stand. Na het seminar op het hoofdterrein kun je rond 12.00 uur langskomen om na te praten met De Ongelooflijke Podcast. Een mooi moment om door te praten over thema’s die raken en bezighouden.
Later op de middag klinkt het ritme van de djembéworkshops door de stand. Tussen 14.00-16.00 uur zijn er meerdere korte workshops van EO Metterdaad, waarin je zelf kunt meedoen.
En ook ’s avonds is er nog volop gezelligheid: dan zendt BEAM vanaf 21.30 uur live uit vanuit de EO-stand met een pubquiz. Een vrolijke afsluiter van de dag, vol energie en plezier.
De highlights van zondag: zingen, ontmoeten en bekende EO-gezichten
Zondag staat helemaal in het teken van Nederland Zingt. De hele dag is er muziek, ontmoeting en beleving in de stand. Er zijn doorlopend activiteiten, zoals spelrondes, een muziekspel en de mogelijkheid om op beschrijfbare doeken jouw favoriete nummers op te schrijven.
Ook is er ruimte om mee te zingen tijdens een sing-a-long, en kun je verschillende bekende EO-gezichten ontmoeten. Zo is er om 12.30 uur een ontmoeting met de podcast Omdat ik het zeg, een meet & greet met Mirjam Bouwman om 13.00 uur, en kun je later op de middag terecht bij ‘Vraag het Jurjen’ met Jurjen ten Brinke of ‘Vraag een lied aan’ met Youri van der Geest, beide starten om 16.00 uur.
Daarnaast is er een gezellige meetup met de gezichten van Life Rules bij de picknickbanken. Na de sing-in zijn zij bij de EO-stand. Kortom: zondag is de dag om te zingen, te ontmoeten en samen te genieten van alles wat Nederland Zingt en de EO-stand te bieden hebben.
De highlights van maandag: nog even langskomen voor de laatste Opwekking-sfeer
Op maandagochtend is de EO-stand nog geopend als studio. Een mooi moment om nog even binnen te lopen, EO-content te bekijken op het grote scherm, te ontspannen en misschien nog één laatste foto te maken in de photobooth.
Zo sluit je Opwekking af met een laatste bezoek aan de EO-stand, voordat het tijd is om weer naar huis te gaan.
Bij de EO-stand kun je het hele weekend terecht voor muziek, ontmoeting, live activiteiten, inspirerende gesprekken en de photobooth. Ook zijn er verschillende EO-communities, presentatoren en podcasts aanwezig.
Ja, je bent van harte welkom. Of je nu gericht komt voor een activiteit of gewoon even wilt kijken: loop gerust binnen. Voor de djembeworkshops kun je je in de EO-stand aanmelden.
Ja. Op vrijdag en maandag is de stand open als studio, met EO-content en de photobooth. Op zaterdag en zondag is er een uitgebreider programma met ontmoetingen, workshops, muziek en live momenten.
De BEAM hoodie is exclusief voor BEAM-leden. Ben je al lid, dan kun je in de stand laten zien dat je lid bent. Heb je de mail met bevestiging niet direct bij de hand, zoek dan even in je mailbox op ‘BEAM’. Nog geen lid? Dan kun je je ter plekke aanmelden.
De BEAM hoodie kost 30 euro. Word je tijdens Opwekking nieuw BEAM-lid, dan krijg je 5 euro korting op je aankoop.
Nee, de hoodie is een exclusief ledenproduct. Daarom kun je per lidmaatschap één hoodie kopen.
Jazeker, graag zelfs!
4 /4