Boer Willem: 'Ik heb gebeden over mijn deelname aan Boer zoekt vrouw'
8 juni 2020 · 10:43
Update: 15 november 2024 · 11:38
Boer Willem (27) is door Boer zoekt Vrouw in één klap een bekende Nederlander geworden. Ondanks dat hij niet bij de boeren op televisie hoorde, volgden vele kijkers zijn romantische zoektocht via de serie op de website van het KRO-NCRV programma Boer zoekt Vrouw. Hij vertelt hoe het was om zijn geloof te delen in het programma. “Ik wilde geen preek houden, maar wel laten zien dat het een belangrijke plek heeft in mijn dagelijks leven.”
“Ik ben opgegroeid met het geloof. Mijn ouders hebben mij van alles geleerd over God en Jezus en ik was er zelf al vrij vroeg in geïnteresseerd. Ik vond het een moeilijke beslissing om mee te doen aan Boer zoekt Vrouw en ik heb daarom vaak gepraat met mensen die dicht bij mij staan. Ik heb ook gebeden tot God en door alle gesprekken die later volgden, merkte ik dat God mij bevestiging gaf. Het is lastig om te beschrijven hoe die bevestiging eruit zag, maar het gevoel om mee te doen aan het programma werd sinds mijn gebeden steeds sterker. Ik ben Hem heel dankbaar dat ik Rineke heb mogen leren kennen door Boer zoekt Vrouw.”
Het hele interview met boer Willem lees je bij Beam
Lees ook: Boerin Cobi geniet op haar zorgboerderij met ouderen
Beeld: KRO/NCRV
Meest gelezen
- ‘Om het goede leven wat te compenseren, beginnen we de dag met gym'
Op pad met de Christelijke Caravan Club
‘Om het goede leven wat te compenseren, beginnen we de dag met gym'
- Column Arjan Lock: Zon, zee en zomerherinneringen
'Dan waan ik me weer even kind'
Column Arjan Lock: Zon, zee en zomerherinneringen
- Johanneke raakte onverwachts zwanger van een tweeling: ‘Ik was enorm geschrokken’
Persoonlijk verhaal
Johanneke raakte onverwachts zwanger van een tweeling: ‘Ik was enorm geschrokken’
Lees ook
- Horen we jou binnenkort bij Jurjen op NPO Radio 5?
Doe mee met 'Groot Nieuws'
Horen we jou binnenkort bij Jurjen op NPO Radio 5?
- 'Afvallen deed iets met mijn lijf. Maar nog meer met mijn hoofd'
Wilke over de 100 opmerkingen over haar lichaam
'Afvallen deed iets met mijn lijf. Maar nog meer met mijn hoofd'
- Overgang en tropisch weer: doe dít niet als je lekker wil slapen
Wil je weten
Overgang en tropisch weer: doe dít niet als je lekker wil slapen
Schrijf je hier in voor de Eva-nieuwsbrief
Eva is het magazine voor vrouwen van de EO. In de Eva nieuwsbrief ontvang je wekelijks een selectie van de mooiste artikelen: levensverhalen, artikelen over mentale weerbaarheid, gezondheid en liefde & relaties.
Lees onze privacyverklaring.