Gerald en Nelinda Troost: 'Deze tijd biedt veel nieuwe kansen'
'Zin, Zout en Zegen'; zondag, 19.00 uur, NPO Radio 5
14 juni 2020 · 08:00| Leestijd:2 min
Update: 19 november 2024 · 16:13
Gerald zit al jaren in het vak als een muzikant en ‘liedjesmaker’, die het als missie ziet zijn achternaam ‘Troost’ eer aan te doen. Zijn vrouw Nelinda is aanbiddingsleider en spreker in hun gemeente. Gerald en Nelinda Troost zijn zondag te gast bij Petra de Joode in Zin, Zout en Zegen (EO).
"Natuurlijk vonden we het jammer toen we nu op zondag niet meer met samen mochten komen door de uitbraak van het coronavirus," vertelt het 'podiumechtpaar'. "We ontmoetten we altijd zo'n vierduizend mensen, om God te loven, en het geloof met elkaar te delen. Maar nu we uitzenden via de livestream van ‘Mozaïek 0318’, kijken er wel 10.000 mensen, tot in Zuid-Afrika!"
Nelinda en Gerald vertellen over hun ‘huize Troost’, waar de deur open staat voor mensen in nood. Toch heeft het echtpaar ook geleerd dat het stellen van grenzen goed is voor henzelf en hun gezin. Nelinda houdt in deze aflevering van Zin, Zout en Zegen de preek, die over nederigheid gaat.
Gerald en Nelinda Troost in 'Zin, Zout en Zegen'
Zondag 14 juni, 19.00 uur, NPO Radio 5
Meest gelezen
- Teun op de Biblebelt: “Je bereikt meer met honing dan met zout”Nieuwe EO-realityserie Teun op de Biblebelt: “Je bereikt meer met honing dan met zout”
- Zanger en voormalig EO-radiomaker Wim Pols overleden'Thuis bij zijn hemelse Vader' Zanger en voormalig EO-radiomaker Wim Pols overleden
- Column Kefah: "Ben ik nu een slechte interviewer?"Column Kefah: "Ben ik nu een slechte interviewer?"
Lees ook
- Oud-profvoetbalster Anouk Hoogendijk drinkt vijf dagen alleen water: ‘Water hoort geen luxe te zijn’Interview Oud-profvoetbalster Anouk Hoogendijk drinkt vijf dagen alleen water: ‘Water hoort geen luxe te zijn’
- Dit moet je weten over de ReformatieHoe de Reformatie de wereld voorgoed veranderde Dit moet je weten over de Reformatie
- Hoe blijf je als christen immuun voor de mening van anderen?Visie op de Bijbel Hoe blijf je als christen immuun voor de mening van anderen?
Schrijf je hier in voor de Visie-nieuwsbrief
Als christelijke gids willen we je helpen om te leven met God. We brengen je persoonlijke verhalen, verdiepende thema’s, christelijk nieuws en mediatips. In onze wekelijkse nieuwsbrief willen we je inspireren om hoopvol te leven en te geloven.
Lees onze privacyverklaring.