Nieuw: 'Grote gezinnen emigreren' – met familie Gnodde én de familie Jelies
21 maart 2025 · 13:00
Update: 29 april 2025 · 20:03
Dit voorjaar lanceert SBS6 een gloednieuwe realityserie: 'Grote gezinnen emigreren’. In dit programma worden twee grote Nederlandse gezinnen gevolgd die hun vertrouwde leven achter zich laten en in het buitenland een nieuw bestaan opbouwen. Eén van die gezinnen is de Urker familie Gnodde, bekend van de serie Urk!.
De familie Gnodde droomde al jaren van een bestaan in Frankrijk. Die droom kwam uit in maart 2021, toen ze met z’n dertienen (!) neerstreken in het pittoreske Bussière-Galant. Hun nieuwe thuis? Het charmante Château La Châteline – een echt Frans kasteeltje waar ze nu wonen én werken aan hun toekomst.
Vanaf eind april kunnen kijkers wekelijks meekijken met het leven van deze grote familie op het Franse platteland. Wat komt er allemaal kijken bij zo’n grote stap? Hoe gaat het gezinsleven in een ander land? En lukt het ze om hun dromen waar te maken?
Grote gezinnen emigreren: wanneer op tv?
Ook de familie Jelies in nieuwe serie
Ook de familie Jelies, bekend van het tv-programma Een Huis Vol Emigreert, maakt de overstap naar SBS6. Het elfkoppige gezin, dat inmiddels is neergestreken in het Spaanse Pinoso, is vanaf eind april samen met de Urker familie Gnodde te zien in het nieuwe programma Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigreren.
"Eigenlijk wilden we eerst meewerken aan een tweede seizoen van Een Huis Vol Emigreert," vertelt Janneke Jelies in Het Urkerland. "Maar er waren toch wat zaken die ons aan het twijfelen brachten. Toen SBS6 ons benaderde, zijn we in gesprek gegaan. Na lang nadenken hebben we besloten ervoor te gaan."
Johan en Janneke kiezen bewust voor de commerciële zender. "Opnames hebben een grote impact op je gezin en vragen veel tijd. Dat woog mee in onze beslissing. Bovendien denken we dat we ons op SBS6 beter kunnen laten zien. Er wordt spontaner en efficiënter gefilmd."
De opnames voor het nieuwe programma zijn begin deze maand van start gegaan.
De familie Jelies emigreerde in 2023 naar het zuiden van Spanje. In de laatste afleveringen van Een Huis Vol Emigreert was te zien dat ze volop bezig waren met het verbouwen van het pand en het opstarten van hun nieuwe leven daar.
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Meest gelezen
- Ben Verboom in De Verandering: Van afwijzing naar aanvaarding
Ben Verboom in De Verandering
Ben Verboom in De Verandering: Van afwijzing naar aanvaarding
- Luister hier álle afleveringen van ‘Meer dan verwacht: Liefde, luiers en levenslessen’
Wil je horen
Luister hier álle afleveringen van ‘Meer dan verwacht: Liefde, luiers en levenslessen’
- Dít is hemel op aarde voor duurzaamheidsexpert Marieke Eyskoot
Interview
Dít is hemel op aarde voor duurzaamheidsexpert Marieke Eyskoot
Lees ook
- Mama Mirjam: ‘Wat als Livia in de Romeinse tijd was geboren?’
Column
Mama Mirjam: ‘Wat als Livia in de Romeinse tijd was geboren?’
- Dit weekend op tv: Leo Alkemade in 'Adieu God?' en terugblik op EO-Jongerendag 2025
Wat ga jij kijken?
Dit weekend op tv: Leo Alkemade in 'Adieu God?' en terugblik op EO-Jongerendag 2025
- Jan Quintus Zwart: ‘Ik ben zo’n beetje tussen de orgelpijpen groot geworden’
Het weekend van
Jan Quintus Zwart: ‘Ik ben zo’n beetje tussen de orgelpijpen groot geworden’
Schrijf je hier in voor de Visie-nieuwsbrief
Als christelijke gids willen we je helpen om te leven met God. We brengen je persoonlijke verhalen, verdiepende thema’s, christelijk nieuws en mediatips. In onze wekelijkse nieuwsbrief willen we je inspireren om hoopvol te leven en te geloven.
Lees onze privacyverklaring.