Nieuw seizoen 'Verslaafd' met Peter van der Vorst en Ewout Genemans
22 oktober 2019 · 13:40
Update: 19 november 2024 · 16:11
Peter van der Vorst en Ewout Genemans bieden verslaafden en hun familieleden de helpende hand in een nieuw seizoen van Verslaafd (RTL 4). De presentatoren nemen elk drie afleveringen voor hun rekening. Interventionist Maarten Dammers helpt bij de behandeling.
In dit zesde seizoen worden zes verslaafden begeleid. Het programma Verslaafd volgt hen terwijl ze proberen af te rekenen met hun verslaving aan cocaïne, crack, speed, wiet en of alcohol. Voor de familie, vrienden of naasten is dit het laatste redmiddel om hun dierbare in behandeling te krijgen. Peter van der Vorst en Ewout Genemans presenteren afwisselend het programma. Interventionist Maarten Dammers leert de betrokkenen grenzen te stellen en ze los te maken uit de 'gijzeling' die verslaving met zich meebrengt.
Joanita mist haar moeder
Presentator Peter van der Vorst ontmoet in de tweede aflevering van Verslaafd de 20-jarige Joanita die haar moeder heeft opgegeven voor het programma. Zij woont al 20 jaar bij haar oma en mist haar moeder enorm. Haar moeder Fanny is zwaar verslaafd aan Oxycodon en crack en woont al negen jaar bij haar ex op een kamertje, waar ze voortdurend basecoke (crack) rookt. Gaat het interventionist Maarten Dammers en presentator Ewout Genemans lukken haar naar een kliniek te krijgen, zodat Joanita de moeder krijgt waar ze zo naar verlangt?
(Tekst loopt door onder de foto.)
In dit seizoen van Verslaafd worden – naast de zes nieuwe afleveringen die worden uitgezonden – vier afleveringen van vorig seizoen herhaald. Daarin zien we ook hoe het nu met de oud-deelnemers gaat. Wie is het gelukt om tot op de dag van vandaag clean te blijven? En wie kampt er met een terugval? Eusebio, Rebecca, Kenny en Jason vertellen hoe het ze is vergaan na hun deelname aan het programma.
Verslaafd
Beeld: RTL
Meest gelezen
- Ben Verboom in De Verandering: Van afwijzing naar aanvaarding
Ben Verboom in De Verandering
Ben Verboom in De Verandering: Van afwijzing naar aanvaarding
- Yvonne in De Verandering: 'Voor het eerst voelde ik me niet meer eenzaam'
De Verandering in het leven van Yvonne Kaspers
Yvonne in De Verandering: 'Voor het eerst voelde ik me niet meer eenzaam'
- Alba (49) kreeg de diagnose eierstokkanker: ‘Niets kon mij voorbereiden op de oerangst die ik voelde’
Persoonlijk verhaal
Alba (49) kreeg de diagnose eierstokkanker: ‘Niets kon mij voorbereiden op de oerangst die ik voelde’
Lees ook
- Het maakt bar weinig uit wat we hier van de oorlog in Gaza vinden
Column van Tijs van den Brink
Het maakt bar weinig uit wat we hier van de oorlog in Gaza vinden
- Angela Groothuizen: ‘Ik had moeite met Bijbelverhalen, maar niet met het gevoel dat geloven me gaf’
Wil je zien
Angela Groothuizen: ‘Ik had moeite met Bijbelverhalen, maar niet met het gevoel dat geloven me gaf’
- Als elke seconde telt: Geerten ruimt explosieven op
‘Ik kan het me niet permitteren grote fouten te maken’
Als elke seconde telt: Geerten ruimt explosieven op
Schrijf je hier in voor de Visie-nieuwsbrief
Als christelijke gids willen we je helpen om te leven met God. We brengen je persoonlijke verhalen, verdiepende thema’s, christelijk nieuws en mediatips. In onze wekelijkse nieuwsbrief willen we je inspireren om hoopvol te leven en te geloven.
Lees onze privacyverklaring.