Ontmoet Angela en Damian uit ‘Handen aan de Couveuse’
25 september 2024 · 11:00
Update: 31 oktober 2024 · 17:49
Angela en Damian zijn ouders van Cas, die met 25 weken op de vluchtstrook van de snelweg wordt geboren. Cas weegt slechts 800 gram.
Angela en Damian zijn al jaren samen. Ze hebben een huis gekocht in het dorp naast dat van Angela’s ouders, waar het boerenbedrijf van haar ouders ook is. De bedoeling is dat Damian en Angela dit bedrijf op den duur gaan overnemen. Na een huis en de komst van een hond vindt het stel dat het tijd is voor gezinsuitbreiding.
Geboren op de vluchtstrook
Na bijna een jaar proberen en hopen blijkt Angela eindelijk zwanger. De zwangerschap verloopt goed. Tot de avond voor de spoedbevalling met 25 weken. “Ik was thuis toen mijn vliezen braken,” vertelt Angela. “Ik bleek al zes centimeter ontsluiting te hebben. Een ambulance bracht me met spoed naar het ziekenhuis, maar dat haalden we niet. Onze zoon werd geboren op de vluchtstrook. Hij werd aan de beademing gelegd en in een andere ambulance meegenomen naar het ziekenhuis.”
Fietsen voor het ziekenhuispersoneel
Met het orthodontiebedrijf waar Angela voor werkt, hebben Angela en Damian inmiddels meegedaan aan het event ‘fietsen voor Sophia’. Op deze manier wilde het stel graag iets terug doen voor het ziekenhuispersoneel en hen bedanken voor alle goede zorgen.
- Na het verlies van zoontje Cas deelt Angela prachtig nieuws
Na het verlies van zoontje Cas deelt Angela prachtig nieuws
Bekijk hier de afleveringen met Angela, Damian en Cas
Meest gelezen
- Stephanie (36) is ‘deinfluencer’: ‘Laat niemand je vertellen wat je wel en niet moet doen’
Persoonlijk verhaal
Stephanie (36) is ‘deinfluencer’: ‘Laat niemand je vertellen wat je wel en niet moet doen’
- Geeske is slechthorend: ‘Je begrijpt niet wat het is tot je er zelf mee te maken hebt’
Persoonlijk verhaal
Geeske is slechthorend: ‘Je begrijpt niet wat het is tot je er zelf mee te maken hebt’
- Het goede leven volgens Tijs van den Brink: 'Voor wie zou ik me nog uitsloven?'
Wat doet Tijs graag deze zomer?
Het goede leven volgens Tijs van den Brink: 'Voor wie zou ik me nog uitsloven?'
Lees ook
- Roel zorgt door: ‘Of Corrie echt dementie heeft? Zelf ben ik er niet zeker van’
Column
Roel zorgt door: ‘Of Corrie echt dementie heeft? Zelf ben ik er niet zeker van’
- Column Margje: Een vergiet vol herinneringen
Een kattenpoot en een kinderschoen in beton
Column Margje: Een vergiet vol herinneringen
- Meld je nu aan voor nieuw EO-programma 'Echte Liefde'
Meld je aan voor nieuw dating programma 'Echte Liefde'
Meld je nu aan voor nieuw EO-programma 'Echte Liefde'
Schrijf je hier in voor de Eva-nieuwsbrief
Eva is het magazine voor vrouwen van de EO. In de Eva nieuwsbrief ontvang je wekelijks een selectie van de mooiste artikelen: levensverhalen, artikelen over mentale weerbaarheid, gezondheid en liefde & relaties.
Lees onze privacyverklaring.