Bert van Leeuwen wordt weer opa!
29 mei 2020 · 10:29
Update: 15 november 2024 · 10:55
Mooi nieuws voor collega Bert van Leeuwen; hij wordt weer opa! Zijn zoon Laurens en schoondochter Romee Strijd verwachten hun eerste kindje. Extra bijzonder, omdat zwanger worden voor Romee niet vanzelfsprekend was.
Het 24-jarige Victoria's secretmodel deelt het mooie nieuws in een post op haar Instagrampagina en in een video op YouTube. In hoofdletters schrijft ze op Insta: "We krijgen een baby!". Vervolgens vertelt ze openhartig dat het voor haar niet makkelijk was om zwanger te worden. Zeven jaar lang menstrueerde Romee niet, terwijl ze niets liever wilde dan samen met Laurens een gezin starten.
Terug naar Nederland
Door haar intensieve levensstijl als model, stond haar lichaam in de 'vecht- of vluchtmodus'. Ze besloot het roer om te gooien, was minder streng voor zichzelf en nam meer rust. Ook kwam het stel weer terug naar Nederland, waardoor ze meer tijd met familie konden doorbrengen.
De ommezwaai had resultaat, afgelopen november kwam haar menstruatie weer op gang en nu is ze zwanger. "Ik ben zo blij en dankbaar dat we binnenkort een gezin van drie zijn", zegt Romee. Ze sluit af met een boodschap aan alle vrouwen die zwanger willen worden: "Geloof in jezelf en wees lief voor je lichaam."
Kleinkind
Wij feliciteren Romee en Laurens van harte en natuurlijk ook onze collega Bert van Leeuwen. Het kindje van Laurens en Romee is zijn niet zijn eerste kleinkind. In maart 2018 kreeg Berts dochter Pauline een dochtertje en zeer binnenkort verwacht zij haar tweede kindje.
Foto: Instagram Romee Strijd
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Meest gelezen
- Stephanie (36) is ‘deinfluencer’: ‘Laat niemand je vertellen wat je wel en niet moet doen’
Persoonlijk verhaal
Stephanie (36) is ‘deinfluencer’: ‘Laat niemand je vertellen wat je wel en niet moet doen’
- Geeske is slechthorend: ‘Je begrijpt niet wat het is tot je er zelf mee te maken hebt’
Persoonlijk verhaal
Geeske is slechthorend: ‘Je begrijpt niet wat het is tot je er zelf mee te maken hebt’
- Het goede leven volgens Tijs van den Brink: 'Voor wie zou ik me nog uitsloven?'
Wat doet Tijs graag deze zomer?
Het goede leven volgens Tijs van den Brink: 'Voor wie zou ik me nog uitsloven?'
Lees ook
- Column Margje: Een vergiet vol herinneringen
Een kattenpoot en een kinderschoen in beton
Column Margje: Een vergiet vol herinneringen
- Meld je nu aan voor nieuw EO-programma 'Echte Liefde'
Meld je aan voor nieuw dating programma 'Echte Liefde'
Meld je nu aan voor nieuw EO-programma 'Echte Liefde'
- Alles over nieuwe EO-docuserie ‘Jojanneke en de sextortiontapes’
Wil je zien
Alles over nieuwe EO-docuserie ‘Jojanneke en de sextortiontapes’
Schrijf je hier in voor de Eva-nieuwsbrief
Eva is het magazine voor vrouwen van de EO. In de Eva nieuwsbrief ontvang je wekelijks een selectie van de mooiste artikelen: levensverhalen, artikelen over mentale weerbaarheid, gezondheid en liefde & relaties.
Lees onze privacyverklaring.