Navigatie overslaan
Sluit je aan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

Uitgelichte afbeelding

Tim Hofman over de zin en onzin van religie

17 september 2021 · 16:02

Update: 11 december 2024 · 14:10

Dat Tim Hofman kritiek heeft op religie is bekend, maar hoe kijkt Tim eigenlijk naar de persoon Jezus? Tim: ‘Het verhaal van Jezus is sterk, maar hoe ermee om wordt gegaan snap ik niet. Misschien is het makkelijker om je aan de religieuze dogmatiek te houden dan aan de compassievolle leer van Jezus?’

Jezus is de leukste man ooit

'De Ongelooflijke Podcast' gaat over de relevantie van het geloof in een steeds ongeloviger Nederland. Journalist David Boogerd en theoloog Stefan Paas voeren verdiepende gesprekken met spraakmakende gasten. In deze aflevering gaan ze in gesprek met Tim Hofman. Hij is presentator bij BNNVARA en iemand die veel nadenkt over religie en de discussie daarover niet schuwt.

Tim stoort zich aan de uitzonderingspositie die religie in de samenleving heeft, bijvoorbeeld toen de kerken in Coronatijd wel open mochten blijven maar theaters en voetbalstadions niet.

Luister de aflevering

De weergave van Spotify vereist jouw toestemming voor social media cookies.

Toestemmingen aanpassen

Meer weten over de Ongelooflijke Podcast? Meld je dan aan voor de Ongelooflijke Podcast nieuwsbrief.

De Ongelooflijke Podcast

Dit artikel hoort bij de podcast

De Ongelooflijke Podcast

De Ongelooflijke Podcast

      Deel dit artikel:

      Meest gelezen

      Lees ook

      Schrijf je hier in voor de EO-nieuwsbrief

      Wil je op de hoogte blijven waar de EO mee bezig is? Meld je aan voor de EO nieuwsbrief vol inspirerende verhalen, de nieuwste programma's en waardevolle verdieping. EO. Als je gelooft.

      Lees onze privacyverklaring.